Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugsėjo 24d. 12:57

Kauno verslininkai surengs labdaros vakarą Lietuvos zoologijos sodui paremti

„Pirk dramblį“
„Pirk dramblį“

Prie unikalaus paramos projekto ,,Pirk dramblį“, skirto padėti Lietuvos zoologijos sodo gyvūnams, prisijungia vis daugiau geros valios žmonių ir verslo įmonių. Dar viena įmonė, nusprendusi pasidalinti savo gerumu, – ,,Monte Pacis“ svetingumo kompleksas, įsikūręs prie istoriškai svarbaus Pažaislio vienuolyno.

Išskirtinę paramos vakarienę organizuojantis ,,Monte Pacis“ restoranas kviečia savo apsilankymu padėti projekto ,,Pirk dramblį“ tikslui įgyvendinti.

Jau šį ketvirtadienį, rugsėjo 26-ą, restorane bus surengtas paramos vakaras. Jo metu surinkti pinigai atiteks Kaune įsikūrusiam zoologijos sodui ir prisidės prie gyvūnų gyvenimo sąlygų gerinimo. Be to, didingą atmosferą sukūręs restoranas iki pat spalio 11d. turės projektui ,,Pirk dramblį“ skirtą aukadėžę, tad norintieji aukoti kitomis dienomis galės tai padaryti apsilankę ,,Monte Pacis“ restorane.

Šventinio vakaro metu lankytojų laukia ne tik įspūdingas meniu, bet ir puiki programa. Vakarą pradės prancūzų kompozitoriaus Camille’is Sen Sanso siuita „Žvėrių karnavalas“. Šmaikštaus ir kupino pozityvios satyros kūrinio ištraukas atliks puikiai klasikinės muzikos scenoje žinomi muzikantai – smuikininkas Darius Krapikas ir pianistas Dainius Kepežinskas. Na, o ,,Monte Pacis“ šefas Darius Dabrovolskas su komanda žada nustebinti gurmaniškais patiekalais –  saulėgrąžų branduolių čipsai, žirnelių panakota, grybų rizotas – tai tik keletas pavadinimų iš plataus šventinio meniu.

Paramos projektą „Pirk dramblį“, organizuoja žiūrimiausia šalies televizija TV3, prodiuserių kompanijos ,,Videometra“, ,,Tymdrym“ bei socialinės atsakomybės projektus plėtojanti VšĮ ,,Atsakingas Verslas“. Projektą globoja prezidentas Rolandas Paksas. 

Visi norintys prisidėti ir paremti zoologijos sodą gali aukoti skambindami arba siųsdami trumpąsias žinutes specialiais akcijos numeriais 1890 (auka 2 litai) ir 1490 (auka 5 litai), pervesdami neribojamą aukos sumą interneto tinklalapyje www.aukok.lt/Projektai/PIRK-DRAMBLI ir įsigydami bilietą į „Pirk dramblį“ paramos koncertą Kauno sporto halėje. Koncerto bilietus platina „Bilietų pasaulis“ tinklalapyje internete, adresu www.bilietupasaulis.lt. Jau spalio 4 dieną įvyksiantis paramos koncertas „Pirk dramblį“ bus transliuojamas tiesiogiai per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:57
00:52
00:46

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min