„EuroBasket 2011“: kroatai netikėtai nusileido bosniams

Antrą nesėkmę Senojo žemyno pirmenybėse patyrė Kroatijos rinktinė, kuri 80:92 (28:28, 8:15, 23:21, 21:28) nusileido Bosnijos ir Hercegovinos krepšininkams.
Rungtynių akimirka. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

22-ąją minutę rezultatas dar buvo lygus (45:45), tačiau tuomet bosniai laimėjo atkarpą 19:12 bei įgytą 7 taškų persvarą išsaugojo iki susitikimo pabaigos.

Kroatija: Ante Tomičius 23, Bogdanas Bogdanovičius 16, Krunoslavas Simonas 11, Marko Popovičius 10, Dontaye Draperis 8 (9 rez.perdav.).

Bosnija ir Hercegovina: Mirza Teletovičius 26 (9 atk.kam.), Henry Domercantas 23, Kenanas Bajramovičius 12, Goranas Ikoničius 10.

Trečią pergalę C grupės rungtynėse iškovojo Elioso Zouroso treniruojama Graikijos rinktinė, kuri 71:55 (21:16, 13:11, 26:10, 13:14) laimėjo prieš Juodkalnijos krepšininkus.

Graikai 22-ąją minutę turėjo taško deficitą (32:33), tačiau tuomet surengė spurtą 17:0 bei išsiveržę į priekį 49:33 pergalės iš rankų nebeišleido.

Graikija: Kostas Koufos 19, Antonis Fotsis 14, Nickas Calathesas 12, Kostas Vasileiadis 11, Michaelis Bramosas 4 (9 atk.kam.), Nikolaos Zisis 4, Kostas Papanikolaou 3, Ioannis Bourousis 2.

Juodkalnija: Nikola Pekovičius 15 (7 atk.kam.), Milko Bjelica 8, Goranas Jeretinas 7, Milošas Borisovas 6, Vlado Scepanovičius 5, Omaras Cookas 4, Vladimiras Dragičevičius 4, Nikola Vučevičius 4.