„EuroBasket 2011“: slovėnai paskutinėmis minutėmis palaužė Belgiją

Pergalingą žygį D grupėje tęsia Slovėnijos rinktinė, kuri šį kartą 70:61 (14:15, 15:15, 21:17, 20:14) palaužė Belgijos krepšininkus.
Slovėnijos krepšininkai
Slovėnijos krepšininkai. / FIBA nuotr.

Belgai pačioje susitikimo pradžioje šovė į priekį 10:2, tačiau slovėnai ilgai netrukus varžovus prisivijo bei rungtyniavo taškas į tašką beveik iki rungtynių pabaigos.

Likus žaisti kiek mažiau nei 2 minutes slovėnai turėjo minimalią persvarą, tačiau tuomet laimėjo atkarpą 8:0 bei šventė pergalę.

Slovėnija: Goranas Dragičius 17, Mirza Begičius 14 (7 atk.kam.), Erazemas Lorbekas 7, Urošas Slokaras 7, Goranas Jagodnikas 5, Zoranas Dragičius 3 Matjažas Smodišas 4, Edo Muričius ir Samo Udrihas po 2.

Belgija: Tomašas Van Den Spiegelis 16 (7 atk.kam.), Marcusas Faisonas 13, Dimitri Lauwersas 9, Christophe Beghinas 9, Jornas Steinbachas 5, Roelas Moorsas 4.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius