Ispanijos spauda po draugiškų rungtynių Kaune: „Laimei, tai buvo draugiškos rungtynės, o ne Europos čempionato finalas“

„Laimei, tai buvo draugiškos rungtynės, o ne Europos čempionato finalas, kuris po mėnesio vyks šioje arenoje“, apžvelgdamas ketvirtadienio draugiškas rungtynes tarp Ispanijos ir Lietuvos rinktinių Kauno „Žalgirio“ arenoje, rašo portalas Marca.com.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Lietuvos rinktinė nugalėjo ispanus 88:76. Ispanams šis mačas buvo vienintelis pasiruošime, kurį jie žaidė ne tėvynėje. Taip pat – pirmasis pralaimėtas. Anot portalo Marca.com, ispanams koją pakišo sukiužusi gynyba ir blankus žaidimas puolime iki didžiosios pertraukos.

Šias rungtynes portalas lygino su prieš dvejus metus vykusiu draugišku maču rengiantis 2009 m. Europos čempionatui, kai Lietuvos rinktinė, tuomet vadovaujama Ramūno Butauto, sutriuškino ispanus Vilniaus „Siemens“ arenoje.

Tačiau, pasak portalo, priešingai nei prieš dvejus metus, ketvirtadienį po didžiosios pertraukos ispanai nenuleido rankų. Ispanai sugebėjo vėl grįžti į žaidimą net tada, kai jis jau atrodė nebegyvas (35:55, 23 min.). Vėliau ispanai beveik pasivijo šeimininkus ir privertė juos sunerimti (65:60), bet galiausiai šie atsilaikė ir šventė pergalę prieš ispanus.

Portalas atkreipė dėmesį ir į puikią atmosferą, kurią sukūrė į areną susirinkę 15 tūkst. Lietuvos rinktinės sirgalių. Anot Marca.com, šie džiūgavo net tuomet, kai Juanas Carlosas Navarro per apšilimą prametė keletą tritaškių iš eilės.

Ispanai ironizavo kalbėdami apie teisėjus. Jie pašalino daugelį Lietuvos rinktinės gedimų ir visuomet buvo aišku, kam atiteks kamuolys, kilus abejonėms, rašo portalas.