Kroatijos rinktinė netikėtai nusileido makedonams

Netikėtą neskėmę paskutinėse C grupės varžybose patyrė Kroatijos rinktinė, kuri rezultatu 76:78 (18:21, 23:16, 21:23, 14:18) turėjo pripažinti makedonų pranašumą.
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kroatai 21-ąją minutę turėjo 10 taškų pranašumą, tačiau ilgai dviženklės persvaros neišlaikė – paskutiniojo ketvirčio pradžioje Makedonijos rinktinė išsiveržė į priekį 65:62 bei pergalingus taškus iki mačo pabaigos likus žaisti 10 sekundžių pelnė Vlado Ilievskis.

Su „Žalgiriu“ sutartį sudaręs Marko Popovičius surinko 3 taškus (1/4 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Lietuvos ryto“ naujokas Predragas Samardžiskis pelnė 8 taškus (3/5 dvitaškiai, 2/2 baudos) bei atkovojo 3 kamuolius.

Kroatija: Dontaye Draperis 13 (6 atk.kam., 6 rez.perdav.), Damiras Markota 12, Bogdanas Bogdanovičius 11, Ante Tomičius 10 (7 atk.kam.), Krunoslavas Simonas 10, Luka Zoričius 7, Marko Tomasas 5, Stanko Baračas 4, Marko Popovičius 3, Lukša Andričius 1.

Makedonija: Bo McCalebbas 19, Vlado Ilievski 18, Pero Antičius 15, Todoras Gechevskis 10 (8 atk.kam.), Predragas Samardžiskis 8, Vojdanas Stojanovskis 5, Damjanas Stojanovskis 2.

Europos vyrų krepšinio čempionato C grupėje Alytuje antrąją turnyro dieną Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė 94:86 (25:19, 23:22, 19:27, 27:18) nugalėjo Juodkalnijos nacionalinę komandą.

Bosniai išlygino savo pergalių ir pralaimėjimų santykį – 1-1, o juodkalniečiams tai buvo pirmasis pralaimėjimas po trečiadienį po pratęsimo iškovotos pergalės prieš makedonus.