Pasiruošimas Europos čempionatui: bosniai užduso slovėnų gynyboje

Pergalę draugiškame turnyre Liublianoje iškovojo šeimininkai Slovėnijos krepšininkai, gynybinio pobūdžio rungtynėse 59:52 (21:8, 12:22, 16:11, 10:11) įveikę Bosnijos ir Hercegovinos nacionalinę komandą.
J.Lakovičius (dešinėje)
J.Lakovičius (dešinėje) / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 18 taškų surinkęs Matjažas Smodišas. Samo Udrihas pridėjo 9, Zoranas Dragičius (13 atk. kam.) – 8, Urošas Slokaras (9 atk. kam.) – 7 taškus.

Buvusio žalgiriečio Mirzos Begičiaus sąskaitoje – 1 taškas ir 1 atkovotas kamuolys per 6 žaidimo minutes.

Pralaimėjusiems Mirza Teletovičius pelnė 11, Saša Vasiljevičius ir buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionierius Kenanas Bajramovičius (2 atk. kam., 24 min.) – po 7 taškus.

Anksčiau Kauno „Žalgiriui“ atstovavęs „centras“ Ratko Vardas per 3 minutes taškais nepasižymėjo.

Kitose turnyro rungtynėse Juodkalnijos krepšininkai 67:57 (9:20, 18:13, 21:12, 9:12) privertė pasiduoti Makedonijos rinktinę.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ naujokas Predragas Samardžiskis per 19 žaidimo minučių surinko 8 taškus (3/6 dvitaškiai, 2/5 baudos metimai), sugriebė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 4 kartus prasižengė.

Makedonams taškus taip pat pelnė Pero Antičius (17 tšk.), Vojdanas Stojanovskis (12 tšk.), Bo McCalebbas (9 tšk.).

Nugalėtojams Vladimiras Dašičius įmetė 17 taškų, Goran Jeretinas – 11, Miloš Borisovas ir Nikola Pekovičius surinko po 10 taškų. Buvęs „Lietuvos ryto“ aukštaūgis Milko Bjelicas pasižymėjo 2 taškais.