Rolandas Skaisgirys: „Pusantro kėlinio vyko balaganas“

Per didžiąją ketvirtfinalio kovos su Makedonija pertrauką Rolandas Skaisgirys teigė, jog Lietuvos rinktinė visa galva aukštesnė už Makedoniją, tačiau įsivėlė į chaotišką žaidimą.
 Rolandas Skaisgirys
Rolandas Skaisgirys / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Aš manau, kad individualiai ir komandiškai mūsų žaidėjai visa galva aukštesni už Makedonijos krepšininkus“, – TV3 televizijai sakė R.Skaisgirys. Tačiau, jo nuomone, esant rezultatui 17:11 ir į aikštę įėjus Šarūnui Jasikevičiui ir Jonui Valančiūnui, žaidėjai nusiramino, pagalvojo, kad viskas tuoj taps aišku, bet to neįvyko. Prodiuserio, buvusio krepšininko teigimu, žaidėjus akivaizdžiai iš vėžių išmušė dvi J.Valančiūno pražangos, po kurių žaidėjai įsivėlė į bereikalingus ginčus su teisėjais, chaotišką žaidimą.

„Pusantro kėlinio vyko balaganas, įsivėlėm į jų žaidimą“, – sakė R.Skaisgirys.

Jo nuomone, per pertrauką žaidėjai turėtų nusiraminti, psichologiškai atsigauti ir laimėti rungtynes kokių 20 taškų skirtumu.