Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 2d. 18:12

Šarūnas Marčiulionis krepšinio šventėje – nepageidaujamas

Šarūnas Marčiulionis rungtynes stebi savo viešbučio bare.
15 min.lt / Šarūnas Marčiulionis rungtynes stebi savo viešbučio bare.

Vienas garsiausių visų laikų Lietuvos krepšininkų, daug prisidėjęs prie to, kad mūsų šalyje būtų surengtas Europos čempionatas, savo pastabomis taip užrūstino šio turnyro rengėjus, kad šie jo nepakvietė nė į vienerias rungtynes.

„Jei neturi ką labai gero pasakyti apie Lietuvoje rengiamą Europos vyrų krepšinio  čepionatą, geriau patylėk“, – šią nerašytą taisyklę ignoravęs Š. Marčiulionis, kadaise vienas pirmųjų iš Europos žaidėjų prasimušęs  NBA, dabar pajuto, ką reiškia Lietuvos krepšinio valdininkų nemalonė. Dosniai daliję bilietus rinktinės rėmėjams (kurie su kaupu atsiėmė paramą išnaudojami krepšininkus savo reklamoms) ir visokiems valdininkams, nacionalinės krepšinio federacijos šulai nutarė, kad tokie kaip Š.Marčiulionis – neverti dėmesio.

„Ką, pakvietimų? Ne, negavau, nors nelabai ir tikėjausi. – 15min.lt sakė Š. Marčiulionis, kuris pirmojo rato dvikovas stebi savo viešbučio bare „Stars and Legends“ Vilniuje – Norėčiau pažiūrėti atkrintamąsias rungtynes Vilniuje ir rungtynes Kaune“.

Nors kasose kasdien stebuklingai atsiranda vis daugiau bilietų, Š.Marčiulioniui jų pirkti nereikės. „Kartu Artūru Karnišovu žiūrėsime varžybas iš tokios ložės Vilniuje. Kaune irgi turėsiu galimybę patekti į rungtynes“, – paaiškino jis, užsiminęs, kad šis praeityje garsus krepšininkas, kadaise pelnęs daugiausiai taškų Lietuvos rinktinei per vienerias rungtynes, irgi buvo paliktas nuošalyje.

Š.Marčiulionio kritika dėl nevykusių sprendimų rengiantis čempionatui negalėjo nesuerzinti sporto funkcionierių, todėl pašnekovas labai nesistebi tokiu ignoravimu: „Kažkoks bailumas, fobija. Galėjo atsiųsti vieną kitą bilietą iš mandagumo, bet, kaip sakant, parodė man vietą. Keista, kad taip elgiasi veikėjai, gyvenantys iš mokesčių mokėtojų pinigų, o jiems vadovaujantis V.Garastas, matyt, jau bus pamiršęs, kaip 1992 metais buvo už ausų ištemptas į rinktinės trenerius“, – kalbėjo olimpinis čempionas, vienas iš LKL ir NEBL kūrėjų.

Paklaustas, ką mano apie rinktinės žaidimą, Š.Marčiulionis pabrėžė, kad komandai nepavyko suvaldyti startinio jaudulio, todėl žaidimas buvo nulemtas adrenalino proveržių ir atoslūgių: „Mus per pirmąsias rungtynes išgelbėjo tritaškiai, retai kada jie krenta 60 procentų taiklumu. Dabar laukia rimtesni varžovai, todėl jėgų ir susikaupimo reikės daugiau. Tiesa, mūsų ilgas ir lygiavertis atsarginių suolas – šiuo atveju yra didelis pranašumas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min