Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 4d. 20:46

Audrių Bružą nustebino Biržų jaunimas

Klysta tie, kurie sako, kad šiuolaikiniams paaugliams įdomus tik kompiuterio ekranas. Biržuose veikiančio jaunimo klubo „Regilda“ nariai užsiima tokia įvairia veikla, kad stipriai nustebino juos aplankiusį aktorių Audrių Bružą.

Vaikinai ir merginos šoka, padeda globoti gyvūnus, aktyviai savanoriauja socialinėse akcijose. Netrukus nenuilstantys Biržų jaunuoliai šią veiklą papildys savanoryste dar trijose miesto įstaigose: Biržų krašto muziejuje, Biržų kultūros centre ir Turizmo informacijos centre, kur išbandys save, pasisems dar daugiau žinių ir patirties.

Netrukus nenuilstantys Biržų jaunuoliai šią veiklą papildys savanoryste dar trijose miesto įstaigose.

Šis projektas įgyvendinamas pagal LR Vidaus reikalų ministerijos (VRM) administruojamą priemonę „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“. Biržų miesto vietos veiklos grupės (VVG) parengta vietos plėtros strategija – tarp 39-ių, kurių įgyvendinimui buvo suteiktas finansavimas. Gautos lėšos per miesto VVG paskirstomas vietos bendruomenių rengiamiems socialiniams projektams, kuriais siekiama mažinti skurdą ir socialinę atskirtį, skatinama savanorystė, gyventojų įsitraukimas į bendruomenės veiklą. Biržų jaunimo klubo „Regilda“ parengtam projektui iš Europos Sąjungos (ES) fondų ir bendrojo finansavimo lėšų buvo skirti 10,5 tūkst. eurų.

Vietos veiklos grupės

Vietos veiklos grupės – kas tai, kam jos skirtos ir kuo gali jums pasitarnauti?

Vietos veiklos grupių žemėlapis

Žemėlapyje galite rasti miestų vietos veiklos grupes, kurių vietos plėtros strategijoms jau skirtas finansavimas. Renkite projektus ir prisidėkite prie pokyčių.

VRM

Inicijuotas turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

24:16
02:03
02:59

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min