Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 2d. 16:37

Varėnoje Audrius Bružas mankštinosi su aktyviomis senjorėmis

Aktorius Audrius Bružas, apsilankęs Varėnos sveikatingumo klube „Ropė“, braukė prakaitą ir vos spėjo su aktyviomis miesto senjorėmis. 

Brandaus amžiaus Varėnos moterys susibūrusios į sveikatingumo klubą ne tik aktyviai leidžia laisvalaikį ir bendrauja, bet ir padeda tiems, kuriems judėti sunkiau. Jos lanko senelius, neįgaliuosius, tuos, kurie jau yra globojami socialinių darbuotojų, tačiau, pavyzdžiui, lieka vieniši savaitgaliais. Sveikatingumo klubo narės padeda tokiems žmonėms pasigaminti maisto, palaiko dvasiškai, lydi pas gydytojus.

A. Bružas lankosi Varėnoje
A. Bružas lankosi Varėnoje

Šis projektas įgyvendinamas pagal LR Vidaus reikalų ministerijos (VRM) administruojamą priemonę „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“. Varėnos miesto vietos veiklos grupės (VVG) parengta vietos plėtros strategija – tarp 39-ių, kurių įgyvendinimui buvo suteiktas finansavimas. Gautos lėšos per miesto VVG paskirstomas vietos bendruomenių rengiamiems socialiniams projektams, kuriais siekiama mažinti skurdą ir socialinę atskirtį, skatinama savanorystė, gyventojų įsitraukimas į bendruomenės veiklą. Varėnos miesto sveikatingumo klubo „Ropė“ parengtam projektui iš Europos Sąjungos (ES) fondų ir bendrojo finansavimo lėšų buvo skirti 9 tūkst. eurų.

Vietos veiklos grupės

Vietos veiklos grupės – kas tai, kam jos skirtos ir kuo gali jums pasitarnauti?

Vietos veiklos grupių žemėlapis

Žemėlapyje galite rasti miestų vietos veiklos grupes, kurių vietos plėtros strategijoms jau skirtas finansavimas. Renkite projektus ir prisidėkite prie pokyčių.

VRM

Inicijuotas turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

02:03
02:59
03:33

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min