Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 14d. 10:39

Audrius Bružas neatsispyrė Panevėžio stileivų pamėgtai procedūrai

Aktorius Audrius Bružas, lankydamas Lietuvos miestus ir miestelius užsuko ir į Panevėžį. „Aš čia vaikštau, eina pro mane stilingi žmonės ir sako, ko tu toks apšepęs“, - trūktelėjo pečiais jis.  Aktorius nusprendė pasinaudoti proga ir apsilankyti pas panevėžiečių pamėgtus barzdaskučius.

Audrius Pocius ir Arnas Tadaravičius yra dirbę užsienyje, tačiau verslą kurti nusprendė gimtajame mieste. Vilniuje baigę barzdaskučių kursus jie atidarė pirmąją Panevėžyje vyrams skirtą kirpyklą – „Egoisto Barber Shop“.

PST nuotr./Panevėžio statybos trestas (PST) modernizuos Panevėžio kultūros ir poilsio parką
PST nuotr./Panevėžio statybos trestas (PST) modernizuos Panevėžio kultūros ir poilsio parką

Verslininkai A.Bružui papasakojo kodėl verslą kurti nusprendė Panevėžyje ir aprodė besikeičiantį miestą. Šiuo metu mieste vyksta infrastruktūros tvarkymo darbai. LR Vidaus reikalų ministerija pagal priemonę „Didžiųjų miestų kompleksinė plėtra“ iš Europos Sąjungos (ES) ir valstybės biudžeto lėšų skyrė 1,6 mln. eurų.

Iš šių lėšų tvarkomos Nevėžio upės pakrantės, modernizuojamas kultūros ir poilsio parkas, tvarkoma Nepriklausomybės aikštė. Miesto viešosios erdvės labiau atitiks bendruomenės poreikius ir bus patrauklesnės verslui.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:38
01:02
01:19
Parašykite atsiliepimą apie 15min