Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 14d. 09:12

Į Alytų grįžęs verslininkas miestiečiams pasiūlė išskirtinės kokybės paslaugą

"Albadenta" kolektyvas
Asm. arch. / "Albadenta" kolektyvas

Dar studijuodamas Kaune būsimasis farmacininkas Andrius Nevecka žinojo, kad ilgai vaistinėje nedirbs, o kurs savo verslą. Žinojo ir tai, kad nesispraus į didmiesčio rinką, o kokybišką odontologijos kliniką atidarys išgražėjusiame Alytuje.

Alytiškis A.Nevecka Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Medicinos akademijoje Kaune apgynė farmacijos magistro laipsnį ir įgijo vaistininko profesinę kvalifikaciją. Kurį laiką vyras dirbo pagal specialybę ir net vadovavo vaistinei Druskininkuose.

„Seniai norėjau atidaryti odontologijos kliniką. Manęs dažnai klausia, kodėl aš, farmacininkas, pasirinkau būtent tokią kryptį? Žinoma, pasvajodavau turėti nedidelę savo vaistinėlę, kurioje galbūt mielai sukčiausi ir pats. Tačiau suvokiu, kad šiais laikais, kai rinkoje lyderiauja didieji tinklai, būtų labai sunku išsilaikyti“, – sako „Albadentos“ klinikos įkūrėjas ir vadovas.

Kai vaistinę Druskininkuose, kurioje jis dirbo, uždarė rekonstrukcijai, vyras suprato, kad pats laikas įgyvendinti savo idėjas.

Pacientų labui

Vaistininkas išsikėlė tikslą, kad jo įkurta odontologijos klinika būtų tokia, iš kurios pacientai išeitų laimingi ir norėtų vėl sugrįžti, o paslaugos būtų aukščiausios kokybės.

Mūsų tikslas, kad pacientai pas mus gautų tiek pat kokybiškų paslaugų, kiek ir didmiesčių gyventojai.

„Pradžia tikrai nebuvo lengva. Daug pastangų ir laiko prireikė suburti profesionalų kolektyvą, dar daugiau – užsitarnauti pacientų pasitikėjimą. Pamažu pasiekėme, kad mūsų klinikoje dirbtų visų sričių specialistai, o pacientui nereikėtų keliauti po visą miestą, kad rastų burnos chirurgą, gydytoją endodontologą, gydantį dantų šaknų kanalus, ar kitą specialistą.

Be to, mūsų klinika išsiskiria ir modernumu. Tai reiškia, kad dirbame tik su naujausia įranga, naudojame pažangiausias diagnostikos priemones, o mūsų komandoje – jauni, šiuolaikiški ir nuolat tobulėjantys specialistai.

Mūsų tikslas, kad pacientai pas mus gautų tiek pat kokybiškų paslaugų, kiek ir didmiesčių gyventojai“, – sakė A. Nevecka.

Puikios sąlygos verslui

Klinikos vadovas sako, kad dėl miesto, kuriame pradės savo verslą, jis niekada neabejojo.

„Mane visuomet traukė gimtasis miestas, kuris yra labai jaukus gyventi ir kurti verslą. Apie čia veikiančias institucijas galiu pasakyti tik gerus žodžius, jos, pirmiausia, linkusios ne bausti, o padėti, patarti, jeigu kyla neaiškumų“, – patikino verslininkas.

Pats miestas per pastaruosius kelerius metus taip pat smarkiai pasikeitė. 2007-2013 metų laikotarpiu buvo įgyvendinti 12 infrastruktūros gerinimo projektų. Jiems LR Vidaus reikalų ministerija (VRM) iš Europos Sąjungos (ES) ir valstybės biudžeto lėšų skyrė 33,7 mln. eurų.

Miesto tvarkymo darbai baigti rekonstravus ir verslo vystymui bei plėtrai pritaikius didžiulę pramoninę teritoriją, esančią Pramonės gatvėje. VRM pagal priemonę „Pereinamojo laikotarpio tikslinių teritorijų vystymas“ šios teritorijos infrastruktūros sutvarkymui iš ES fondų ir valstybės biudžeto lėšų skyrė 1,2 mln. eurų.

Kuo labiau Alytus gražėja ir tampa patogesnis žmonėms, tuo mieliau jie nori likti čia ar grįžti iš užsienio.

Odontologijos klinikos, kuri ir yra įsikūrusi sutvarkytoje Pulko gatvėje, vadovas, patikino, kad gražėjantis miestas turi įtakos ir jo verslui.

„Žinoma, kad visi procesai yra susiję. Kuo labiau Alytus gražėja ir tampa patogesnis žmonėms, tuo mieliau jie nori likti čia ar grįžti iš užsienio. Kuo miestas labiau plėsis, tuo daugiau bus darbo vietiniams. Kartu ir mums, juk be žmonių nebūtų ir mūsų. Apskritai miestas labai išgražėjęs, patogesnė gyventi tapusi aplinka. O visi svečiai stebisi, kad Alytus – labai žalias miestas“, – šypsojosi A.Nevecka.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:37
01:19
02:26
Parašykite atsiliepimą apie 15min