Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugpjūčio 1d. 21:08

Vilniaus Šiaurės miestelyje darbo turėjo bitininkas – susėmė spiečių

bitės
Bitininkas Šiaurės miestelyje

Karštą trečiadienio popietę Vilniuje, Šiaurės miestelyje, čia dirbančius žmones ir praeivius ne juokais išgąsdino bičių dūzgesys. Ant vieno Žygio gatvės pastato vitrinų jų knibždėjo daugybė, todėl išsigandę žmonės net bijojo artintis. Juos išgelbėjo, o bites surinko bitininkas su spalvinga spiečių gaudykle.

„Turime čia tokią situaciją prie ofiso. Čia bitės arba širšės, bijau arčiau eiti, kad sužinočiau. Nežinau, iš kur jos atsirado, bet debesis ir garsas tai didžiulis“, – filmuodama ant baldų salono vitrinos kampo susispietusias bites pasakojo Aistė, dirbanti šalimais.

Bičių ten spietėsi tikrai daugybė, o netrukus pasirodė ir bitininkas su bitėmis išpiešta spiečių gaudykle bei dūmine, iš kurios išleisdamas dūmą ėmėsi semti spiečių.

Aplink susirinkę žiūrovai stebėjosi procesu, kaip bitės ropoja į spietinę, kur pridėta medaus korių. Taip pat spėliojo, kad bitės galbūt atskrido iš Verkių slėnio, esą ten jų daug. Tačiau tiksliai susekti, iš kur spiečius pakilo, ir atsakyti, kodėl nusileido būtent ant šio stiklinio pastato kampo, sunku.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:13
02:24
00:57

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min