Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gegužės 6d. 14:49

Neįtikėtina kelionė: lietuvė, vokietis ir jų aklas šuo Tulku keliauja į Aliaską dviračiu

Kira, Svenas ir Tulku
Boundless Biking nuotr. / Kira, Svenas ir Tulku

Lietuvė Kira su draugu vokiečiu Svenu ir jų augintiniu Tulku jau porą metų gyvena kelyje. 2013 metais pajudėję iš Argentinos 2016-aisiais jie planuoja pasiekti Aliaską. Jų kelionė ypatinga, kadangi viduryje kelio trijulei teko patirti likimo išbandymą – kartu keliavęs šuo apako.

Atkaklių keliautojų maršrutas driekiasi 26 000 kilometrų per 15 skirtingų valstybių, o kelias vingiuoja per dykumas, ledynus, džiungles, kyla į stačius kalnus bei driekiasi per slėnius.

„Vieną rytą, viduryje kartą gyvenime pasitaikančios kelionės, mes nubudome ir radome mūsų šunį aklą ir nebepaeinantį. Mums buvo šokas!“, – sako jie.

Tačiau Svenas, Kira ir septynerius metus jų ištikimas draugas – šuo Tulku – nugalėjo sunkumus, atlaikė tris šuniuko operacijas ir pakvietė bendruomenę prisijungti prie jų kelionės pradėdami sėkmingą minios finansavimo kampaniją – parduodami kilometrus iš jų kelionės nepažįstamiesiems.

VIDEO: Aklas šuo iš Lietuvos keliauja į Aliaską dviračiu

Stebuklas įvyko – žmonės iš 13 skirtingų valstybių susirinko juos palaikyti ir padėti pasiekti jų tikslą. Asmeninius „ačiū kilometrus“ (nuotraukas) mainais už paramą galite gauti ir jūs, prisijungę jų Indiegogo svetainėje

Sekti šią kelionę galima ir jų „Facebook“ paskyroje. Savo įspūdžiais jie dalinsis ir portale 15min.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

00:32
01:23
18:34

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min