Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įstojimo į NATO metinių proga – Obamos sveikinimas

B.Obama
AFP/„Scanpix“ nuotr. / B.Obama
Šaltinis: 15min
0
A A

Prezidentas Valdas Adamkus gavo Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidento Barako Obamos sveikinimo laišką, kuriame JAV vadovas sveikina Lietuvos žmones penktųjų įstojimo į NATO metinių proga.

„Jungtinės Valstijos didžiuojasi petys į petį stovėdamos su Lietuva, savo sąjungininke ir drauge, kartu siekdamos NATO tikslo – stiprinti mūsų tautų saugumą ir gerovę“, – laiške pažymėjo JAV Prezidentas.

 

Prezidentas B. Obama pabrėžė, kad Lietuva narystę NATO pasiekė savo atkaklumu ir sėkmingai vykdytomis politinėmis, ekonominėmis bei krašto apsaugos reformomis. JAV vadovo įsitikinimu, Lietuvos dalyvavimas NATO operacijose, puoselėjimas tų pačių vertybių, kuriomis pagrįstas Aljansas, rodo nuolatinę NATO transformaciją ir ilgalaikę Šiaurės Atlanto organizacijos plėtros naudą.

 

„Turime toliau likti ištikimi mūsų bendram tikslui - kurti vieningą, laisvą bei taikią Europą ir laikyti NATO duris atvertas tautoms, kurios nori ir gali vykdyti su naryste susijusias pareigas. Turime toliau remti tuos, kurie siekia įstoti į NATO. Lietuvos sėkmė - tai sektinas pavyzdys kitoms šalims“, – teigia JAV Prezidentas B. Obama.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min