Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 26d. 17:03

10-metė britė pagerbdama tėvo atminimą per Kalėdas atidarė šeimos restoranėlį ir vaišino benamius

Keptas kalakutas
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Keptas kalakutas

Po to, kai dešimtmetės Gracie McNulty tėtis žuvo nelaimingo atistikimo metu, mergaitei niekaip nepavyko susitaikyti su jo netektimi ir susivokti, jog šiemet Kalėdos bus jau be jo. Gracie nusprendė šiemet Kalėdas švęsti kitaip – ji panoro išpildyti tėčio svajonę, rašo „The Daily Mail“.

Gracie paskutinį tėčio norą išpildyti padėjo mama ir du jos broliai bei sesuo – jie Kalėdų rytą kalėdiniais pietumis pavaišino 50 benamių. Šeima išdalijo specialius bilietus labdaros organizacijoms, kurios padeda benamiams, surinko reikiamą sumą pinigų ir paruošė šventinius pietus.

Mergaitės tėtis Craigas daug metų buvo savanoris ir padėdavo surengti Kalėdų šventę benamiams. Šiemet jis svajojo atidaryti savo restoranėlį, kuriame galėtų vaišinti likimo nuskriaustuosius.

Kiekvienam jų mes nupirkome šiltas pirštines, šalikus bei kojines ir dar padarėme po sumuštinį, kurį jie galėtų išsinešti ir suvalgyti vėliau.

Tačiau rugpjūtį šeimą ištiko nelaimė – stogdengiu dirbęs Craigas darbe patyrė sunkią traumą, nuo kurios ir mirė.

„Po to, kai jis mirė, Gracie man pasakė, kad šiais metais nenori Kalėdų švęsti namuose. Ji norėjo išpildyti tėčio svajonę ir atidaryti restoranėlį“ – sakė mergaitės mama Sharon McNulty.

„Mes nesijaustume gerai, jeigu šiemet švęstume Kalėdas įprastai. Taigi nusprendėme surengti Kalėdų šventę tiems, kurie neturi namų, – sakė mama. – Mes visi galvojame apie Craigą. Tai darome pagerbdami jo atminimą ir jis būtų labai laimingas mus dabar matydamas.“

„Viskas buvo nuostabu – reikėjo pamatyti jų veidus, kai jie įdėjo vidun, – apie benamių Kalėdas pasakojo Sharon. – Kiekvienam jų mes nupirkome šiltas pirštines, šalikus bei kojines ir dar padarėme po sumuštinį, kurį jie galėtų išsinešti ir suvalgyti vėliau.“

„Tai buvo pačios geriausios Kalėdos. Dar neklausiau mamos, tačiau norėčiau taip Kalėdas švęsti kiekvienais metais“, – sakė jaunoji geradarė.

Nuotraukų iš McNulty šeimos surengtų Kalėdų pietų galite pamatyti paspaudę čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min