Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 19d. 16:36

Grybauskaitė: stebuklai išsipildo tiems, kurie jais tiki

Prezidentūroje surengta A.Adamkienės paramos ir labdaros fondo Kalėdinė šventė.
Prezidentūros nuotr. / Prezidentūroje surengta A.Adamkienės paramos ir labdaros fondo Kalėdinė šventė.

„Kalėdos – tai stebuklų metas. O stebuklai išsipildo tik tiems, kurie jais tiki. Tai ir dovanų metas. Tik nepamirškite jomis pasidalyti su artimaisiais, globėjais ir visais, kurie Jumis rūpinasi. Nes laimingesnis tampi ne tada , kai gauni, o kai pasidaliji“, – sakė prezidentė Dalia Grybauskaitė susitikusi mokyklų vaikais, susirinkusiais į Prezidentūroje surengtą A.Adamkienės paramos ir labdaros fondo Kalėdinę šventę.

Prezidentė pasveikino vaikus, mokytojus ir artimuosius su Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais Metais, palinkėjo geros, šventinės nuotaikos ir visų norų išsipildymo, teigiama Prezidentūros pranešime.

„Tegu ateinantys metai būna pilni ne tik troškimų, bet ir prasmingų darbų. Gražios šventės, mielieji!“, – sakė valstybės vadovė.

Į kasmetinę, jau tradicija tapusia šventę atvyko moksleiviai iš dvidešimties A.Adamkienės labdaros ir paramos fondo remiamų mokyklų. Vaikus džiugino Kalėdų senelio pasirodymas bei jam talkinančio kapitono Flinto žaidimai. Galiausiai, šventę vainikavo kalėdinių dovanėlių vaikams dalinimas.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min