Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prezidentė profesoriui Juozui Domarkui įteikė valstybinį apdovanojimą

Prezidentė profesoriui Juozui Domarkui įteikė valstybinį apdovanojimą
LR Prezidento kanceliarijos nuotraukos/ R.Dačkus / Prezidentė profesoriui Juozui Domarkui įteikė valstybinį apdovanojimą
Šaltinis: 15min
0
A A

Prezidentė Dalia Grybauskaitė profesorių Juozą Domarką už Lietuvos vardo garsinimą ir ypatingus nuopelnus šalies kultūrai, menui ir švietimui apdovanojo ordino „Už nuopelnus Lietuvai" Didžiuoju kryžiumi.

Nacionalinėje filharmonijoje vykusiame koncerte šalies vadovė pasveikino Maestro J. Domarką su 50 metų vadovavimo Lietuvos nacionaliniam simfoniniam orkestrui jubiliejumi.

Prezidentės teigimu, profesoriaus J. Domarko kūrybinė sukaktis reikšminga visai Lietuvos muzikų bendruomenei. Maestro sukūrė išskirtinį Lietuvos simfoninio orkestro braižą ir išugdė didelį būrį talentingų atlikėjų. Jo dėka Lietuva yra svarbi pasaulio muzikinio gyvenimo dalyvė.

Pasak prezidentės, profesorius J. Domarkas, skirdamas daug dėmesio lietuvių kompozitorių kūriniams, nuosekliai puoselėjo ir stiprino nacionalinę kultūrą.

Profesorius J. Domarkas yra apdovanotas Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino ordino Karininko kryžiumi ir Didžiuoju kryžiumi. Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro vadovas taip pat yra Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas.

Šalies vadovė palinkėjo J. Domarkui kūrybinio įkvėpimo ir energijos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min