Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 vasario 15d. 13:56

Vyriausybė skyrė premijas dvylikai kultūros ir meno pasaulio atstovų

Serialo „Mano mylimas prieše“ herojai sugrįžta pas žiūrovus
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Antanas Šurna
2012 metais už nuopelnus Lietuvos kultūrai ir menui Vyriausybė skyrė dvylika kultūros ir meno premijų. Šalies kultūros ir meno premijų laimėtojus atrinko ir Ministrų kabinetui pristatė muzikologo Jono Bruverio vadovaujama komisija.

Išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad Kultūros ir meno premijos skirtos fotožurnalistui, kraštotyrininkui Bernardui Aleknavičiui,  žurnalistei Nijolei Angelei Baužytei,  keramikos dailininkui Rytui Jakimavičiui,  vertėjui Laimantui Jonušiui, poetui Robertui Keturakiui, aktoriui ir režisieriui Albinui Kėleriui, dailininkui Galiui Kličiui, grafikei Elvyrai Katalinai Kriaučiūnaitei, kino režisieriui Gyčiui Lukšui, kultūros tyrėjui Vytautui Rubavičiui,  teatro ir kino aktoriui Antanui Šurnai ir Kauno styginių kvartetui (Karolinai Beinarytei, Daliai Terminaitei, Eglei Lapinskei, Sauliui Bartuliui).

Kultūros ir meno premijas Vyriausybė įsteigė 1997 metais. Premijos dydis – 44 200 litų. Menininkų kūrinius vertina Meno premijų komisija, atsižvelgdama į Lietuvos kultūros ir meno tarybos, Meno kūrėjų organizacijų asociacijos pasiūlymus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min