Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

2011 metų filmų TOP 10 pagal BBC

Filmo „Mums reikia pasikalbėti apie Keviną“ akimirka
Kadras iš filmo anonso / Filmo „Mums reikia pasikalbėti apie Keviną“ akimirka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

BBC televizijos laida „Talking Movies“ ketvirtadienį paskelbė 2011 metų geriausių filmų dešimtuką.

10. „Beždžionių planetos sukilimas“ („Rise of the Planet of the Apes“)

Jaunas mokslininkas Vilas (akt. James Franco) vykdo genetinius eksperimentus su beždžionėmis. Tirdamas naujus vaistus, vyras pastebi stulbinantį jų šalutinį efektą – medikamentas keliskart padidina beždžionių intelektą. Bandymams atgabentų gyvūnų būryje esantis primatas Cezaris (akt. Andy Serkis) staiga pradeda suvokti, jog visuomenėje beždžionės nėra lygios žmogui.

VIDEO: Rise of the Planet of the Apes 2011 Official Movie Trailer

9. „Rizikos riba“ („Margin Call“)

Šio įtempto trilerio veiksmas vyksta 2008 m. pasaulinės finansinės-ekonominės krizės pradžioje, kai investicijų įmonės analitikas Peteris Sulivanas (akt. Zachary Quinto) atskleidžia slaptą informaciją, kuri galėtų lengvai įstumti visą verslo pasaulį į didžiulį pavojų, taip sužlugdant jo kolegų gyvenimus ir karjeras. Jis suvokia, kad per ateinančias 24 valandas priimti sprendimai paveiks ne tik kompanijos darbuotojus, bet ir paprastų amerikiečių gyvenimus.

8. „Gyvenimo medis“ („The Tree of Life“)

Trrence'o Malicko epinė drama – tai kelionė nuo šiandienos didmiesčių dangoraižių iki 6-ame dešimtmetyje Teksase gyvenančios šeimos vidinio kiemo, nuo gyvybės žemėje atsiradimo iki visatos pabaigos, ieškant to, kas tikra ir amžina. Filmas – apie meilę, kuri gimsta iš gyvenimo, ir gyvenimą, kuris atsiranda iš meilės.

VIDEO: „Gyvybės medis“ / „The Tree of Life“

7. „Naujokai“ („Beginners“)

Mike'o Millso prisiminimų komedija apie tai, kaip jauną vyriškį sukrečia dvi žinios: pirmoji – jo tėvas serga vėžiu, antroji – jo tėvas turi jauną meilužį.

VIDEO: Beginners (2011) - Official Trailer [HD]

6. „Karo žirgas“ („War Horse“)

Režisieriaus Steveno Spielbergo filmo siužetas pasakoja apie berniuką ir geriausią jo draugą – žirgą Džojų, kuriuos į savo verpetą įsuko Pirmasis pasaulinis karas.

VIDEO: Official War Horse Trailer

5. „Žmogus, pakeitęs viską“ („Moneyball“)

„Filmas pasakoja apie beisbolą skaitmeniniame amžiuje ir nuostabų, sudėtingą Oklendo „Athletics“ komandos generalinio direktoriaus Billy Beane‘o atvejį.

VIDEO: Moneyball Trailer 2011 HD

4. „Hugo“

Režisieriaus Martino Scorsese trimatė kino drama pasakoja apie našlaitį, gyvenantį praeito amžiaus 4-ojo dešimtmečio Paryžiuje.

3. „Artistas“ (The Artist)

Nespalvota nebylioji juosta apie Holivudą. Žvaigždiškiausias ir mėgstamiausias nebylaus kino pirmūnas pasineria į jausmų krizę ir susiduria su neišsprendžiamomis problemomis, kai kino prodiuseriai atranda garsą, liepia aktoriams kalbėti.

2. „Paveldėtojai“ (The Descendants)

Metas Kingas (akt. George Clooney) – turtingas žemvaldys, tačiau turtai vyro seniai nebedžiugina. Jis priverstas išgyventi šeimos santykių krizę. Metas ryžtasi gelbėti šeimą ir, pasitelkęs dukras, leidžiasi į žmonos meilužio paieškas, nuoširdžiai tikėdamas, jog tai išgelbės jo šeimos židinį.

VIDEO: The Descendants Movie Trailer Official (HD)

1. „Mums reikia pasikalbėti apie Keviną“ (angl. „We Need to Talk About Kevin“)

Filme gvildenama tema apie sunkių vaikų auklėjimo problemas pateikiama originaliai ir ekspresyviai, naudojant minimaliai dialogų ir šokinėjant per skirtingus gyvenimo laikotarpius. Režisierė sujungia praeities prisiminimus, fantazijas, haliucinacijas ir tragišką tikrovę.

VIDEO: We Need To Talk About Kevin - Official Trailer [HD]

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min