Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

7-oji filmo „Pjūklas“ dalis lies kraują tiesiai ant žiūrovų galvų

Filmas  „Pjūklas 3D: spąstai atgyja“
Kadras iš filmo / Filmas „Pjūklas 3D: spąstai atgyja“
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau septynerius metus, likus kelioms dienoms iki Helovyno nakties, į Lietuvos kino teatrus atkeliauja kraujo perpildytas siaubo filmas „Pjūklas“. Tačiau šie metai bus ypatingi tuo, jog filmas bus 3D formatu bei kūrėjų sprendimu pavadintas ne tradiciškai naudojant romėniškus skaičius (pavyzdžiui, „Pjūklas II“, „Pjūklas III“, „Pjūklas IV“ ir t.t.), bet pratęsiant patį pavadinimą: „Saw 3D: the traps come alive“ ( liet. „Pjūklas 3D: spąstai atgyja“).

Gandai apie tai, kad šiųmetinės dalies pavadinimas skirsis nuo kitų, jau seniai skambėjo ištikimiausių gerbėjų lūpose, tačiau niekas nesitikėjo, kad jame nebeliks filmo dalis žyminčių skaičių, kurie jau buvo tapę neatskiriama pavadinimo dalimi.

Tokio sprendimo priėmimą galėjo lemti tai, jog filmas bus rodomas 3D formatu, todėl nenorėdami klaidinti filmo gerbėjų papildomais skaičiais, kūrėjai pasirinko pakoreguotą pavadinimo variantą, kuriame vis dėlto išlieka pagrindinis žodis „Pjūklas“.

Ir nors apie patį filmą informacijos suteikiama šykščiai, tačiau jau aišku, jog ir šioje dalyje Pjūklo vaidmenį atlieka tas pats aktorius Tobinas Bellas, o filmo režisierius – Kevinas Greutertas, režisavęs ir 6-ąją filmo dalį.

Lietuvos kino teatruose filmas pasirodys spalio 29 d.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min