Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aktorė Charlotte Gainsbourg bijo viešai dainuoti prancūziškai

Filmas „Tėve mūsų, kuris esi medyje“
Kadras iš filmo / Filmas „Tėve mūsų, kuris esi medyje“
Šaltinis: 15min
0
A A

Prancūzų aktorė Charlotte Gainsbourg ne tik puikiai vaidina, bet ir dainuoja – ji yra išleidusi net tris muzikinius albumus, tačiau prisipažįsta iki šiol bijanti dainuoti viešai.

Ch. Gainsbourg teigia, kad nuo pat muzikinės karjeros pradžios jaučia įtampą, lipdama dainuoti ant scenos, nes žino, kad niekuomet muzikiniu talentu neprilygs savo tėvui – garsiam prancūzų aktoriui ir dainininkui Serge Gainsbourg.

Dėl šios priežasties Ch. Gainsbourg dainas dažniausiai kuria anglų kalba. Ji tikina, kad tik šitaip jai pavyksta atirūkti nuo tėvo kūrybos įtakos ir išlįsti iš jo šešėlio.

„Mano tėtis buvo genijus. Galvoju apie jį kiekvieną kartą dainuodama, – pasakoja prancūzė. – Galbūt būtent todėl iki šiol negaliu kurti dainų prancūzų kalba. Manau, žmonės mano pasirinkimą supranta.“

Pastaruoju metu Ch. Gainsbourg labiau garsėja ne muzikiniu talentu, o darbais kine. Nepamirštamai pasirodžiusiai kontraversiškame Larso Von Triero filme „Antikristas“, aktorė šiuo metu pristato naują filmą – „Tėve mūsų, kuris esi medyje“.

Kerinčiai graži drama subtiliai ieško atsakymų, kaip įveikti geliantį netekties skausmą ir susitaikyti su likimu, kai šis pasirodo esąs nepakeliamai žiaurus ir neteisingas.

„Tėve mūsų, kuris esi medyje“ šiuo metu rodomas Lietuvos kino teatruose.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min