Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėmesį traukė, bet laurų nenuskynė

Vilniaus savivaldybė
Redo Vilimo/BFL nuotr. / Pasiruošti parodai sostinės savivaldybė išleido apie 0,5 mln. Lt.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Vilnius iš pasaulinės nekilnojamojo turto parodos „MIPIM 2009“, kovo 10-13 dienomis vykusios Kanuose (Prancūzija), nors ir sulaukė nemažo investuotojų susidomėjimo, grįš tuščiomis. Vakar parodoje paskelbti įvairių nominacijų nugalėtojai, tačiau sostinės projektai prizų negavo.

„Esame patenkinti paroda, sostinė pasirodė gerai, lyginant su kitų šalies miestų stendais, lankytojų netrūko. O į apdovanojimus nepretendavome, nes per vėlai pateikėme paraiškas“, – ketvirtadienį vakare po apdovanojimų ceremonijos sakė savivaldybės Užsienio skyriaus vedėjas Žilvinas Abaravičius.

Vilniaus savivaldybė parodoje pristatė 8 nekilnojamojo turto objektus, turėjusius pritraukti užsienio investuotojų dėmesį: dešiniojo Neries kranto plėtra ir Sporto rūmų rekonstrukcija, Architektūros parkas, Būsto renovacijos programa, Saulėtekio mokslo ir technologijų slėnis, Nacionalinis stadionas bei transporto infrastruktūros plėtra. Kartu su projektais investuotojams buvo pristatoma ir verslo aplinka bei nekilnojamojo turto rinkos situacija Lietuvoje.

Pasak Ž.Abaravičiaus, investuotojai labiausiai domėjosi Būsto renovacijos bei Guggenheimo muziejaus projektais.

„Parodą vertinu neblogai, lankytojų Lietuvos stendui netrūko, domėtasi visais projektais. Pasivaikščiojom ir patys – yra į ką pasižiūrėti, ko išmokti“, – „15min“ sakė vicemeras Stanislovas Šriūbėnas.

Jis negalėjo apibendrinti parodos rezultatų ir būsimos naudos – konkrečių sutarčių parodoje pasirašyta nebuvo.

Pasiruošti šiai parodai sostinės savivaldybė išleido apie 0,5 mln. Lt.

Nekilnojamojo turto ir investicijų parodoje „MIPIM 2009“ Kanuose, į kurią susirenka potencialūs investuotojai iš viso pasaulio, Vilnius dalyvauja nuo 2003 metų.

Šiemet į sostinę norima pritraukti iki 500 mln. Lt investicijų.

Komentarai
Temos Paroda, Kanai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min