Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Didžiausias Jaredo Leto ištvermės išbandymas – tapti 118-kos

Jared Leto
„ACME Film“ archyvo nuotr. / Jared Leto
Šaltinis: 15min
0
A A

„Ne, tai nebuvau aš. Tuo metu, kai filmuodavo senuką Nemo, aš migdavau pietų“, – į klausimą, kaip sekėsi vaidinti gerokai pasendintą Nemo Nobody personažą filme „Ponas Niekas“, atsako Jaredas Leto. Tai nieko nestebintų, jei savo interviu intelektualiosios dramos režisierius Jaco van Dormaelis nebūtų papasakojęs, kaip sunku aktoriui vizažistų kėdėje buvo ištverti kasdien po šešias valandas trukdavusį sendinimo procesą.

Jau nuo šio penktadienio įspūdingą grupės “30 Seconds to Mars” lyderio vaidybą bei itin sudėtingą filmo režisieriaus ir scenarijaus autoriaus kūrinį „Ponas Niekas“ galėsime pamatyti kino teatre „Pasaka“.

„Jaredas atliko tikrai sunkų darbą. Vaidmuo filme „Ponas Niekas“ jam buvo tikras iššūkis, nes teko suvaidinti tą patį personažą devyniuose gyvenimo etapuose bei situacijose. Vienoje istorijoje J. Leto turėjo savyje atrasti devynis skirtingus pagrindinio herojaus Nemo veidus“, – pasakojo režisierius.

Pats J. Leto, kurį rimtesnio kino mėgėjai atpažįsta iš vaidmenų juostose „Requiem svajonei“, „Mergina su trūkumais“, „Kovos klubas“, apie sunkumus filmavimo aikštelėje kalba nei sekundei nepamiršdamas humoro jausmo: „Kai Jaco pasakė, kad kompiuteriu pasendins mano balsą, nutariau žmonių nevarginti. Filmavimo išvakarėse tiesiog nueidavau į kokį vakarėlį, daug rėkaudavau, garsiai kalbėdavau, todėl rytais atsikeldavau jau savaime „pasenusiu“ balsu, labai panašiu į Joe Cockerio“.

Juokai juokais, tačiau žvaigždės gerbėjams ne paslaptis, jog J. Leto vaidmenims ruošiasi itin atsakingai. Pavyzdžiui, prieš filmą „Chapter 27”, jis specialiai priaugo 28 kilogramus svorio. „Gal ir persistengiau. Šio pasiaukojimo padarinius jaučiu iki šiol, pavyzdžiui, vis dar skauda nugarą. Sakote, mano darbas pavojingas? Tai tiesiog kvaili sprendimai. Matote, jei būčiau geresnis aktorius, galbūt man nereiktų taip stengtis“, – sako 39-erių žvaigždė.

Pasikankinti vyrui teko ir filmo „Ponas Niekas“ filmavimo aikštelėje. Pavyzdžiui, šešias valandas tekdavo kęsti varginančias sendinimo procedūras ir kantriai išsėdėti vizažistų kėdėje: „Atrodžiau lygiai taip, kaip mano senelis. Vizažistai tikrai pasistengė. Buvo taip keista jaustis jaunam, o atrodyti kaip senukui! Pats procesas buvo labiau varginantis, nei patys filmavimai. Profesionalai pritaikė specialias linzes, dėjo dantų protezus, sendino rankas, net ausis. Nepasakosiu apie tai, kiek dar laiko trukdavo, kol visa tai nuo manęs nuimdavo”, – pasakoja J. Leto.

Čia galite pamatyti, kaip buvo kuriamas aktoriaus grimas:

„Pono Nieko“ veiksmas vyksta 2092-aisiais, kai niekas nesensta ir nemiršta, o viso pasaulio akys prikaustytos prie ekranų, kuriuose paskutines dienas skaičiuoja ir savo gyvenimo istoriją prisimena keistas 118 m. senukas. Nemo (akt. Jared Leto), paskutinis mirtingasis Žemėje, viską pasakoja žurnalistui. Jo atmintis, rodos, dažnai aptemsta: vyras mano vis dar esąs 34-erių. Painiava merdėjančio senuko istorijoje prasideda tuomet, kai jis trims savo gyvenimo etapams pateikia kelias alternatyvias versijas.

Kliedinčio vyro pasakojime visi trys keliai persipina ir kiekvienoje istorijoje pasirodo trys moterys (akt. Sarah Polley, Linh Dan Pham, Diane Kruger), tik kaskart vis kitoje situacijoje. Ar nors viena iš Nemo papasakotų istorijų – tiesa?

„Ponas Niekas" – įžvalgi fantastinių elementų kupina drama, kurioje persipina (ne)patirti išgyvenimai, gili gyvenimo išmintis, filosofija ir net viena naujausių fizikos – stygų – teorija. Kino teatre „Pasaka“ juostą pamatysime jau nuo šio penktadienio, gegužės 6-osios, o kol kas siūlome pažiūrėti itin painaus ir daugiau klausimų nei atsakymų iškeliančio filmo anonsą:

Komentarai
Temos Jaredas Leto
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min