Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dogų veislės šuo Marmadukas atšuoliuoja į kino ekranus

Filmas „Marmadukas“
Kadras iš filmo / Filmas „Marmadukas“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šeimyninės komedijos su kalbančiais gyvūnais – Holivude itin populiarus komedijos žanras. To pavyzdys – naujausia kino kompanijos „20th Century Fox“ komedija „Marmadukas“.

Marmadukas – tai dailininko Brado Andersono laikraštinio komikso apie chuliganišką vokiečių dogą ekranizacija. Marmaduko nuotykių kiekvieną savaitgalį laukia daugiau nei 600 laikraščių skaitytojų 20-je pasaulio šalių. Marmadukas tai – didžiulis vokiečių dogas, gyvenantis savo malonumui Vinslou šeimoje. Jis toks pats chuliganas ir egoistas, kaip katinas Garfildas arba šuo Marlis. Šių patrakusių gyvūnų šeimininkams niekada netenka nuobodžiauti.

Per savo ilgą gyvenimą tapęs animacinio serialo herojumi ir jau artėdamas prie pensinio amžiaus Marmadukas „kraustosi“ ir į didžiuosius ekranus.

Filme Marmadukas gyvena paprastą ir ramų gyvenimą gausioje Vinslou šeimoje: kartu su nuvargusiu ir amžinai susirūpinusiu tėčiu Filu, jo žmona Debe, trim jų vaikais ir katinu Karlosu. Tačiau vieną dieną Marmaduko gyvenimas pasikeičia: ryžtingai nusiteikęs tėtis visą šeimyną iš Kanzaso perkrausto į Kaliforniją. Naujoje vietoje lėtapėdžio ir geraširdžio dogo laukia sunki adaptacija, kurią papildomai apsunkina nuolatinės mišrūnų ir grynaveislių šunų varžytuvės hipodromo takuose ir netikėtai po akimis pasipainiojusi nuostabi kalaitė.

Marmadukas privalo susitaikyti su nauja realybe ir iš naujo atrasti savo vietą šeimoje ir naujame gyvenime.

Filmo „Marmaduke“ kūrėjai scenarijaus pagrindu paėmė mokyklinę komediją: su meilės trikampiu (greičiau – net kvadratu), su neformalų ir mokyklos elito priešprieša ir su patrakusiu vakarėliu – viskas, ką kine nori matyti paaugliai. Tik mokinius pakeitė keturkojais gyvūnais. Pasinaudoję tarprūšiniais šeimyniniais saitais kūrėjai sutaikė kates ir šunis.

Įvairiausius šeimyninės komedijos šunis ir kitus komedijoje pasirodančius gyvūnus įgarsino Owenas Wilsonas, Emma Stone, George'as Lopezas, Christopheris Mintz-Plasse'as, Steve'as Cooganas ir kiti žinomi Holivudo aktoriai.

Šeimyninė komedija „Marmadukas“ Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti jau rugpjūčio 27 dieną.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min