Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Filmas „Zero 2“ savaitgalį pralenkė net „Įsikūnijimą“!

Filmas „Zero 2“
Pauliaus Makausko nuotr. / Filmas „Zero 2“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sausio 22 dieną startavęs naujas lietuviškas filmas „Zero 2“ (rež. Emilis Vėlyvis) su kaupu pateisino ir filmo kūrėjų, ir žiūrovų lūkesčius. Surinkęs 13250 kino lankytojų auditoriją, „Zero 2” užėmė pirmą vietą Lietuvoje praėjusį savaitgalį rodytų filmų TOP-10.

Žiūrovai filmą įvertino labai teigiamai – aplodismentai skambėjo beveik po kiekvieno seanso, internete rašytuose komentaruose mirgėjo epitetai „super, jėga, geriausia komedija, galinga humoro dozė, užskaitau!”, o juokas kino salėse skambėjo nuo pirmų filmo minučių.

„Kviečiu į kino teatrus filmo dar nemačiusius žiūrovus. Kaip suprantu iš atsiliepimų, žmonės filmu patenkinti. Džiaugiuosi, kad nenuvylėme žiūrovų, nes filmas kurtas jiems“, – savaitgalio rezultatus komentavo filmo režisierius Emilis Vėlyvis.

Filmas „Zero 2“ pasakoja apie dviejų bičiulių smogikų Maxo ir Silvestro nuotykius, laviruojančius ties absurdo riba. Smogikai gauna iš pažiūros paprastą mafijos užduotį – surasti pagrobtą narkotikų kurjerį, - ir netikėtai įsisuka į viską ištaškantį bulvarinių aistrų, silikoninių krūtų ir šeimyninių išdavysčių tornadą. Dvidešimt keturios paieškų valandos virsta tikra muilo opera, o kai pasiutę persekiotojai pagaliau prisikasa prie „tiekėjo“, jie atskleidžia visiškai beprotišką sąmokslą. Šiuo metu filmas rodomas Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje ir Visagine.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min