Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Filmui „Įkalinti laike“ ruošiama muzikinė bomba

Filmas „Įkalinti laike“
Kadras iš filmo / Filmas „Įkalinti laike“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Spalį didžiuosius kino ekranus Lietuvoje ir visame pasaulyje vienu metu pasieks veiksmo trileris „Įkalinti laike“ (orig. „In Time“, 2011), kuriame pagrindinius vaidmenis atliko dainininkas Justinas Timberlake ir aktorė Amanda Seyfried.

Filmo režisierius Andrew Niccolas, 1997-aisiais išgarsėjęs mokslinės fantastikos drama „Gataka“ (orig. „Gattaca“), paskutinį savo filmą, kriminalinį trilerį „Karo Dievas“ (orig. „Lord of War“, 2005) pristatė net prieš šešerius metus, tad „Įkalinti laike“ – ilgai brandintas ir ambicingas projektas. Kokybiškas scenarijus, įspūdingi specialieji efektai ir įtemptas veiksmas yra kertinės filmo ašys, papildomos puikios aktorių vaidybos ir, žinoma, muzikos.

Muziką veiksmo trileriui „Įkalinti laike“ kuria talentingas škotų kompozitorius, Karališkosios Muzikos akademijos absolventas Craigas Armstrongas. Vyras jau dirbo su dideliais Holivudo projektais: „Volstrytas pinigai nesnaudžia“ (orig. „Wall Street: Money Never Sleeps“, 2010), „Mulen Ružas“ (orig. „Moulin Rouge!“, 2001) bei „Tegyvuoja meilė!“ (orig. „Love Actually“, 2003). Kino kritikai tarsi susitarę giria C.Armstrongą, pagal „Mulen Ružo“ melodijas šokdinusį pačią Nicolę Kidman, ir su nekantrumu laukia kokią muzikos bombą kino mėgėjams išradingasis menininkas pristatys šįkart.

Iš kitų kompozitorių vyras visuomet išskyrė kitokiais darbo metodais. Būdamas savo darbu fanatikas, kompozitorius visada susikoncentruoja ir dirba tik ties vienu kino projektu ir tokiu būdu jo kuriama muzika dažnai virsta muzikiniu šedevru – tarsi antra filmo oda. Todėl visi tarsis susitarę tvirtina, jog „Įkalinti laike“ muzika sužavės kino žiūrovus ir kritikus.

Štai jis – ateities pasaulis: visuomenė, kurioje vienintele valiuta tėra laikas. Žmonės genetiškai užkoduoti gyventi iki 25-erių: tuomet organizmas nustoja senti ir gyventi lieka vieneri metai.

Visa žmonija uoliai dirba vien tam, kad gautų daugiau laiko pasaulyje, kuriame puodelis kavos kainuoja 4 gyvenimo minutes. Kaip ir visuomet, čia valdo turtingieji, galintys tapti beveik nemirtingais, o vargšai dirba vardan savo gyvybių.

Pagrindinis herojus Vilas (akt. Justinas Timberlake'as) – vietinio geto gyventojas, apkaltinamas žmogžudyste ir svetimų laiko atsargų vagyste. Bijodamas būti nepagrįstai nuteistas, vaikinas ryžtasi bėgti ir, įkaite paėmęs Silviją (akt. Amanda Seyfried), stoja į kovą su neteisinga pasaulio santvarka ir sistema.

Pinigais tiksintis laikas, puikus scenarijus ir nuostabi muzika pasaulinėje filmo „Įkalinti laike“ premjeroje kinuose jau nuo spalio 28 dienos.

VIDEO: Official In Time Trailer [HD]
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min