Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Garsūs Lietuvos žmonės įvertino naują lietuvišką filmą

Filmas „Kai apkabinsiu tave“
Kadras iš filmo / Filmas „Kai apkabinsiu tave“
Šaltinis: 15min
0
A A

Kino teatruose rodomas naujas pilnametražis Kristijono Vildžiūno filmas „Kai apkabinsiu tave“ paliko įspūdį žinomiems Lietuvos žmonėms.

Vieno garsiausių Lietuvos prodiuserių Rolando Skaisgirio teigimu, minėto filmo pasirodymas – didžiulis žingsnis į priekį Lietuvos kine.

„Mane sužavėjo filmo režisūra, Andriaus Bialobžeskio vaidyba, operatoriaus, dailininkų darbas. Filmo bendra visuma prikausto dėmesį ir sudrebina tiek širdį, tiek protą“, – sako prodiuseris R. Skaisgirys.

Jo teigimu, K. Vildžiūno filmas ypač aktualus šiandienos žiūrovui, nes gyvename taip pat tokiu metu, kai daug šeimų išskiriamos dėl emigracijos.

Emigracijos temos aktualumą filme pabrėžė ir dizaineris Seržas Gandžumianas.

„Jei tais laikais egzistavo priverstinė emigracija, tai dabar vyksta savanoriška. Pati aplinka pasikeitusi, tačiau žmonių santykiai išlieka tokie patys. Filme gerai atspindėta 7 dešimtmečio dvasia, teigiamą įspūdį padarė estetinė filmo pusė. Kabliukų visada matai, bet bendras įspūdis labai geras, ypač prisimenant šokių scenos epizodą“, – teigia S. Gandžumianas.

Aktorė Larisa Kalpokaitė mano, kad jaunam žiūrovui bus įdomu pasižiūrėti filmą apie tėvų ir senelių patirtą skausmą.

„Filmas maksimaliai tiksliai atkuria prievarta nutrauktų ryšių, baimės ir persekiojimo atmosferą, per ką esame perėję visi. Kai pamačiau filmo pagrindinę heroję, stebinčią žmogaus pagrobimą, iš karto prieš akis iškilo mano pačios matytas įvykis, kuomet dar tais sovietiniais laikais stotelėje du „civiliai“ iššoko iš mašinos, sustabdė žmogų ir lygiai taip pat įkišo į automobilį“, – po filmo prisiminimais dalinosi aktorė L. Kalpokaitė.

Aktorės teigimu, „Kai apkabinsiu tave“ filme ji pamatė gerą siužetą, intrigą ir puikią aktorių vaidybą.

Legendiniam kino filmo „Herkus Mantas“ režisieriui Marijonui Giedriui K. Vildžiūno filmas buvo maloni staigmena.

„Tai, ką pamačiau filme „Kai apkabinsiu tave“, man buvo labai netikėta. Manau, kad tai yra vienas geriausių nūdienos lietuviškų filmų. Net galvoju, kad nebus žmonių, kuriuos šis filmas paliks abejingus ar nepatiks“, – sako kino režisierius M. Giedrys.

K. Vildžiūno filmas „Kai apkabinsiu tave“ jau kino teatruose!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min