Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į kino ekranus grįžta legendiniai muškietininkai

Filmas „Muškietininkai grįžta!“
Kadras iš filmo / Filmas „Muškietininkai grįžta!“
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš tris dešimtmečius sukurtos didžiulio populiarumo susilaukusios rusų komedijos „D‘Artanjanas ir trys muškietininkai“ kūrybinė grupė pristato šio legendinio filmo tęsinį „Muškietininkai grįžta!“

Prie komedijos „Muškietininkai grįžta!“ dirbo beveik visos pirmojo, prieš trisdešimtmetį sukurto, filmo žvaigždės. D‘Artanjaną ir vėl įkūnija charizmatiškasis aktorius ir muzikantas Michailas Bojarskis. Jo užnugaryje telkiasi ištikimieji bičiuliai, kuriuos vaidina aktoriai Venjaminas Smehovas, Valentinas Smirinskis ir Igoris Staryginas. Filmą režisavo „D‘Artanjano ir trijų muškietininkų“ režisierius Georgijus Chilkevičius. 10 naujų dainų filmui „Muškietininkai grįžta!“ sukūrė tas pats kompozitorius Maksimas Dunajevskis.

Prie legendinio aktorių ketvertuko prisideda dešimt jaunų, bet ne mažiau žinomų Rusijos aktorių. Tarp jų – Porto sūnų Leoną vaidinantis aktorius, TV laidų vedėjas Dmitrijus Nagijevas, Antonas Makarskis, atliekantis Aramio sūnaus Anri vaidmenį, D‘Artanjano dukrą Žakliną vaidina Lianka Gryu.

„Prieš 30 metų sau užkėlėme aukštą kartelę, kurios šiandien negalime nuleisti ir nuvilti žiūrovų“, – apie pastangas pateisinti žiūrovų lūkesčius ir sukurti pirmtakui nenusileidžiantį filmo tęsinį sako aktorius I.Staryginas.

VIDEO: Возвращение Мушкетеров - трейлер

Jaunosios aktorių kartos atstovai vienbalsiai sutaria, kad jiems vaidmenys filme „Muškietininkai grįžta!“ buvo netikėta ir neįkainojama patirtis, atnešusi daug džiaugsmo. „Liksiu amžinai dėkingas režisieriui už galimybę būti šios pasakos dalimi. Tai buvo pačios geriausios dienos mano gyvenime, mėgavausi kiekviena akimirka filmavimo aikštelėje“, – sakė A. Makarskis.

Nuotykiniame filme didelis dėmesys skirtas autentiškiems kostiumams, aplinkai ir kovų scenoms. Specialiai kino juostai buvo sukurtos identiškos karaliaus Liudviko laikų špagos, o fechtavimosi scenose, kaip ir pirmajame filme, meistriškumą demonstravo buvusios Sovietų Sąjungos fechtavimosi čempionas Vladimiras Balonas.

Filmo „Muškietininkai grįžta!“ istorija prasideda nuo legendinių muškietininkų mirties. Jie iš dangaus stebi savo vaikus ir jų nesėkmingą kovą prieš kardinolą Mazarinį ir už Prancūzijos karalienės garbę. Nuotykiai prasideda, kai muškietininkai išprašo Dievo išleisti juos vienai dienai į Žemę padėti savo palikuonims.

„Muškietininkai grįžta!“ – kino teatruose nuo vasario 6 dienos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min