Dabar populiaru
Publikuota: 2010 vasario 2d. 13:24

Į „Pasaką“ komedija „Vudstokas“ atkeliauja vos dešimčiai dienų

Filmas „Vudstokas“
Kadras iš filmo / Filmas „Vudstokas“

Vasario 4 dieną kino teatre „Pasaka“ pradedamas rodyti režisieriaus Ango Lee filmas „Vudstokas“. Nuotaikinga „Oskaro“ laureato komedija apie legendinio Vudstoko muzikos festivalio ištakas kino teatro žiūrovams bus rodoma tik 10 dienų.

Kanų kino festivalyje pristatytas filmas Lietuvoje rodytas vos keletą kartų  „Viasat“ kino komedijų festivalio metu.

Filmas, nors ir susilaukęs gana palankių atsiliepimų, Lietuvoje neplanuotas rodyti ilgesnį laiką. „Pasaka“ šį kino meistro Ango Lee filmą vos 10 dienų laikotarpiui gavo iš kino kompanijos „Acmefilm“ skyriaus Latvijoje.

„Nuo pat atidarymo pradžios „Pasaka“ garsėja geromis ir kokybiškomis komedijomis. Raginame nepraleisti ir „Vudstoko“, kurį lengvai sukūrė patyrusio režisieriaus ranka“,  teigia kino teatro atstovai.

1969 m. rugpjūčio mėn. White Lake miestelyje netoli Niujorko praūžęs roko, sekso, LSD, taikos ir rokenrolo uraganas galėjo ir neįvykti, jei ne studentas, sugalvojęs išnuomoti organizatoriams kaimynui priklausančią pievą ir taip siekęs išgelbėti tėvų motelį nuo bankroto.

Legendinio Vudstoko festivalio atsiradimo istorija prasideda būtent nuo šių įvykių, kuriuos realiai gyvenęs jaunuolis Elliotas Tiberis aprašė biografinėje knygoje. Ši knyga taip patraukė režisieriaus Ango Lee dėmesį, kad po rimtų filmų „Kuprotas kalnas“,„Geismas, įspėjimas“,„Sėlinantis tigras, tūnantis drakonas“ jis nusprendė imtis lengvos komedijos.

Niujorke studijavęs jaunuolis 1969 m. vasarą atvyko pagelbėti motelį atidariusiems ir bankroto slenkstį minantiems tėvams. Per radiją išgirdęs apie draudimą rengti muzikos festivalį kaimyniniame miestelyje, liepos 15 d. paskambino prodiuseriui Martinui Langui ir išdrįso pasiūlyti susitikimą tėvų motelyje, kad išgelbėtų merdėjantį šeimos verslą. Elliotas supažindino festivalio organizatorius su turtingu kaimynu, valdančiu 300 akrų ploto žemės. Rezultatas? Žemėje po mėnesio iškilo legendomis apipinta scena, o White Lake miestelį užgriuvo neregėta ir pačiuose gražiausiuose sapnuose neįsivaizduota minia jaunų žmonių.

Filme vaidina iš Mike Leigh filmo „Vera Dreik“ žinoma aktorė Imelda Staunton, Lietuvoje filmuotame filme „Pasipriešinimas“ vaidinęs Lievas Schreiberis ir kiti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min