Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kino kodas: „A komanda“

„A komandos“ herojai – nuotykinio–kovinio TV nuotykių serialo veikėjai perkelti į didesnį ekraną
Kadras iš filmo / „A komandos“ herojai – kovinio TV nuotykių serialo veikėjai perkelti į didesnį ekraną
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Irako karo veteranas, pulkininkas Džonas Smitas (L.Neesonas), pravarde „Hanibalas“, su bendražygiais turi problemų. Tiek metų jie puikiai vykdė slaptas, mirtinai pavojingas užduotis ir še tau. Juos apkaltino padarius nusikaltimą, kurio jie nepadarė. Čia, kaip Lietuvoje, niekada niekas dėl nieko nėra kaltas.

Specialiųjų operacijų virtuozai įtariami Bagdade pavogę visą sunkvežimį su padirbtais pinigais. Tik už Atlanto reabilitacijos procesas vyksta kur kas efektingiau. Vyrukai supyksta ir nusprendžia visai JAV armijai, taip pat CŽV, parodyti, kokie jie pikti ir kokie teisūs. Kaip sakoma, neliks akmens ant akmens...

Reziumė

Tokius triukus (išskyrus šaudymą iš skraidančio tanko, kurį kompiuterių specialistai galėjo padaryti ir kokybiškiau) jau esame matę kine. Kad ir „Čarlio angeluose“ ar daugybėje panašių opusų. Po porą dešimtmečių trukusios pauzės kovinio amerikietiško TV nuotykių serialo herojai perkelti į didesnį ekraną, kur daugiau vaizdo efektų, geresnis garsas ir tiesiog viskas, netgi neįtikėtinai nuspėjami nuotykiai, atrodo įspūdingiau.

Herojai šmaikštūs, bebaimiai ir labai taiklūs. Jų partnerės arba priešininkės moterys (pvz., J.Biel) sportiškos ir seksualios, nors kiek sutrikusios. Yra čia daug chaoso, neįtikėtinų išsigelbėjimų, raumenų demonstravimo. Viso to, kas pakeistų „Red Bull“ su degtine ir tonizuotų mus žygdarbiams nuobodžių, vasarą apsnūdusių Lietuvos miestelių gatvėse, kur ant prezidentūros kampo (to paties?) atkakliai besišlapinantys užsieniečiai tampa dienos naujienų herojais.

„A komandos“ didvyriams iš tiesų nereikia plano „B“, kaip pagrįstai teigiama reklaminiame plakate. Holivudo scenaristai žino, į kokius žiūrovus reikia taikyti (net be tanko), kad būtų pasiektas tikslas. Atsipalaiduokite ir duokite valią akims.

Faktai

„A komanda“ („The A – Team“) 2010 m., JAV, 120 min.
Režisierius Joe Carnahanas.
Vaidina: Liamas Neesonas, Bradley Cooperis, Jessica Biel.
ĮVERTINIMAS 2/4

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min