Dabar populiaru
Publikuota: 2010 liepos 26d. 13:54

Kino kodas: „Laiškai Džiuljetai“

Filmo „Laiškai Džiuljetai“ pagrindinės herojės vaidmenyje - Amanda Seyfried
Kadras iš filmo / Filmo „Laiškai Džiuljetai“ pagrindinės herojės vaidmenyje - Amanda Seyfried

Filmo „Laiškai Džiuljetai“ autoriai sukūrė dailią, estetišką ir netgi dvigubai laimingai pasibaigusią melodramą, labai tinkančią net „Travel Channel“. Gaila, kad kol kas tokie filmai neturi kvapo. Na, bet čia svarbu ne tik peizažai ir sūriai.

Žurnale „The New Yorker“ dirbanti faktų tikrintoja Sofi (Amanda Seyfried) tikisi esminių permainų. Ji ketina ištekėti už Viktoro (Gaelis Garcia Bernalis), netrukus atidarysiančio savo restoraną, ir svajoja tapti tikra žurnaliste. Įvykius paspartina priešvestuvinė judviejų kelionė į Veroną Italijoje. Ten Sofi netikėtai tampa pėdseke.

Ji įsimylėjėlių raudų sienoje po Džiuljetos balkonu suranda prieš 50 metų parašytą merginos Kler laišką paliktam mylimajam Lorenco. Sofi paskatinta, laiško autorė Kler (V.Regdrave) atvyksta iš Anglijos kartu su anūku Čarliu ir trijulė Veronos apylinkėse (be abejo, automobiliu „Alfa Romeo“) ima ieškoti Lorenco (F.Nero) pėdsakų. Atrodo, kad ir Sofi šioje kelionėje kai ką suras.

Reziumė

Kaip romantiška, kai meilė pražysta (ar atgimsta) legendinėje Veronoje, išgarsintoje Romeo ir Džiuljetos istorijos. O jau kokie gražūs tie Toskanos peizažai (vynas ten irgi labai geras, kaip ir sūriai bei kumpis, kuo taip susižavėjo Sofi sužadėtinis kulinaras). Gerai vaidina pastaruoju metu sparčiai populiarėjanti didžiaakė A.Seyfried („Mamma Mia“), kurios herojė savo elgesiu moko žiūroves, kad gyvenime reikia elgtis ryžtingai, pasikliauti savo jausmais ir nepaleisti šanso, ypač, jeigu intuicija taip kužda.

Jai bepigu, kai scenarijuje viskas taip sklandžiai sudėliota. Bet tikėjimas likimu iš tiesų palengvina sprendimus. Taigi, saldu gardu kaip du medu. Skirta moterims, bet sugraudins ir vyrus. Ypač tuos, kurie kažkada nesiryžo pasakyti merginai, kad ją myli.

Faktai

„Laiškai Džiuljetai“ („Letters to Juliet“) JAV, 2010 m., 105 min.
Režisierius Gary Winickas.
Vaidina: Amanda Seyfried, Franco Nero, Vanessa Redgrave.
ĮVERTINIMAS 4/3
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min