Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kino kodas: „Polas“, arba Kiaušiniai iš kosmoso

Fantastinė komedija „Polas“
Kadras iš filmo / Fantastinė komedija „Polas“
Šaltinis: 15min
0
A A

Tie „kosminiai“ kiaušiniai priklauso klasikiniam ateiviui, kurio įvaizdį per kelis dešimtmečius suformavo ufonautus matę liudininkai. Žiūrovai tų kiaušinių taip ir nepamatys, bet apie žalio mažo humanoido didelėmis akimis lytinius organus bus nuolat kalbama šioje fantastinėje komedijoje „Polas“.

Du bičiuliai: Grehemas (akt. S.Peggas) ir Klaivas (akt. N.Frostas) iš Anglijos atvyko į JAV, norėdami savo akimis pamatyti legendines vietas, susijusias su NSO. Keliaudami po Ameriką išnuomotu furgonu, jie netrukus patys susiduria su tikru ateiviu, vadinančiu save Polu. Ši būtybė, kuriai nesvetimas nešvankaus humoro jausmas, paprašo vyrukų pagalbos. Kelionė bus įtempta, nes Polą persekioja agentai, iš kurių letenų jis ištrūko.

Išvados

Ateivių iš kosmoso ir fantastikos apskritai kine vis daugiau. Ypač šią vasarą, kuri prasidėjo nuo ateivio iš Valhalos – kūjo virtuozo Toro apsilankymo. O mūsų dar laukia transformeriai, kurių laivas sudužo Mėnulyje; kaubojai, susidūrę su piktais ateiviais Laukiniuose vakaruose ir moksliškai fantastiškas pasakojimas apie tai, kaip Žemė tapo beždžionių planeta.

„Polas“ – palyginti padori ir juokinga filmų apie ateivius parodija, kurioje daug keikiamasi ir šiek tiek mažiau šaudoma. Klasikinių fantastinių filmų mėgėjai atpažins motyvus iš Steveno Spielbergo „Artimų trečiojo laipsnio susitikimų“, užuominų apie tai, kaip Polas padėjo sukurti filmo „Nežemiškos būtybės“ ir serialo „X failai“ scenarijus. Iš tiesų tai istorija apie draugystės svarbą ir naujų pažinčių, o taip pat tolerancijos privalumus.

Net iš labai šokiruojančios išvaizdos ar originalaus elgesio būtybės (čia galite įrašyti: musulmonas, juodaodis, gėjus, ufonautas ir t.t.) galima daug ko išmokti. Net susidraugauti. Atviras protas padeda bendrauti, tobulėti ir taip patirti naujų emocijų.

Faktai

„Polas“ („Paul“) JAV, 2011  m., 100 min.
Režisierius Gregas Mottola.
Vaidina: Simonas Pegas, Nickas Frostas, Kristen Viig ir kiti.
ĮVERTINIMAS 2/4

VIDEO: Fantastinė komedija „Polas“

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min