Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kino kodas: „Vėžliuko Semio nuotykiai: paslaptinga kelionė“

„Vėžliuko Semio nuotykiai: paslaptinga kelionė“
Kadras iš filmo / „Vėžliuko Semio nuotykiai: paslaptinga kelionė“
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Filmo „Vėžliuko Semio nuotykiai: paslaptinga kelionė“ siužetas nėra kuo nors išsiskiriantis, tačiau didžiausias jo privalumas – itin kokybiška trimatė erdvė.

Penkiasdešimt metų vėžliui – pati branda, nors jo gyvenimas gali tęstis dar kokį šimtmetį. Ta proga anūkų belaukiantį Semį užplūsta prisiminimai. Kaip sunkiai jis pasiekė jūrą, išsiritęs iš kiaušinio. Kaip išgelbėjo vėžliukę Šelę. Kaip susidraugavo su kitu vėžliu ir kaip jiedu ant plausto apkeliavo kone visą pasaulį, ieškodami kvapą gniaužiančių nuotykių ir prarastosios mylimosios. Visa ši spalvinga kelionė su privaloma laiminga pabaiga jūsų laukia trimatėje kino erdvėje, sukurta su belgiška ramybe ir precizika.

Reziumė

„Vėžliuko Semio nuotykiai“ yra puikus pasirinkimas, norint su šeima maloniai praleisti savaitgalio popietę. Filmo autoriai ne tik linksmina mažuosius žiūrovus, atskleisdami jiems povandeninio pasaulio grožybes, bet ir neįkyriai ugdo jų ekologinį sąmoningumą. Vėžliukams tenka vandenyne patirti ne vieną stresą, kuomet ant jų kliūsteli nafta iš avariją patyrusio laivo; kai Semis betarpiškai „susipažįsta“ su polietileniniu maišeliu ar kai patenka į tinklą su žuvimis. Laimė, jų kelyje pasitaiko ir gerų žmonių, pradedant hipiais ir baigiant „Greenpeace“ aktyvistais.

O kalbant apie šio filmo trimatę erdvę, ko gero, kine dar neteko matyti tokios įspūdingos vaizdo gelmės. Užsidėjus akinius atrodys, kad patekote į patį įvykių sūkurį, kur vanduo teliuškuoja prieš pat nosį; kur kartu su žuvėdromis strimgalviais neriate žemyn arba krūptelėsite, kai jus užpuls piranijos. Tai bent nuotykis!

Faktai  

„Vėžliuko Semio nuotykiai: paslaptinga kelionė“ („Sammy‘s Adventures: The Secret Passage“) Belgija, 2010 m., 90 min.
Režisierius Benas Stassenas.
ĮVERTINIMAS 4/3 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min