Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kino kodas: „Vingiuotas kelias namo“

Komedijoje „Vingiuotas kelias namo“ vieną pagrindinių vaidmenų sukūrė R.Downey jaunesnysis
Kadras iš filmo / Komedijoje „Vingiuotas kelias namo“ vieną pagrindinių vaidmenų sukūrė R.Downey jaunesnysis
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Iš „Pagirių Las Vegase” autoriaus Toddo Phillipso tikėtasi dar vieno ne mažiau juokingo filmo. Stebuklas neįvyko.

Kino juostos „Vingiuotas kelias namo“ herojus Pyteris Haimanas (akt. Robertas Downey jaunesnysis) skuba namo, nes jo žmona (Michelle Monaghan) laukiasi. Savo nelaimei, oro uoste jis atsitiktinai susipažįsta su barzdotu keistuoliu Ytanu (Zachas Galifianakis).

Ytanas ketina užkariauti Holivudą ir kur nors išbarstyti savo tėvo pelenus. Kvailai susiklosčius aplinkybėms, netrukus porelė išmetama iš lėktuvo. Vienintelė išeitis Pyteriui – pasiekti namus kartu su iš proto jį varančiu Ytanu, keliaujant iš Atlantos į Los Andželą (beveik porą tūkstančių kilometrų) išnuomotu automobiliu. Nuo čia prasideda kelio filmas, greitai pavirstantis neįtikėtinų kliūčių ruožu, įskaitant miegoti trukdančią triukšmingą masturbaciją.

Reziumė

Pirmoji filmo pusė apskritai gan nuobodi ir nejuokinga. Problema ta, kad siužeto konstrukcija labai jau paprasta, o pokštai vulgaroki. Susitiko du skirtingų temperamentų vyrukai ir keliauja nuo vienos problemos prie kitos (kai kurios gana pritemptos) namų link. Be to, pavėluoti į savo vaiko gimimą ne taip svarbu, kaip į savo vestuves. Pirmuoju atveju jis vis tiek įvyks. „Pagirios Las Vegase” intrigavo nuo pat pradžių, nes žiūrovai kartu su keturiais skirtingais personažais sprendė nemenką galvosūkį.

Ir dar – keistuolis Z.Galifianakio personažas jau nebėra staigmena, o jo manierizmai ir elgesys ne itin skiriasi nuo pirmojo pasirodymo. Kartais tik erzina. Štai taip, viską sudėjus ir gimė protarpiais juokinga, netonizuojanti istorija. Jeigu ištversite pirmąją filmo pusę, situacija pagerės artėjant prie, be abejo, laimingo finišo.

Faktai

„Vingiuotas kelias namo“ („Due Date“) JAV, 2010 m., 100 min.
Režisierius Toddas Phillipsas.
Vaidina: Robertas Downey jaunesnysis, Zachas Galifianakis, Michelle Monaghan.
ĮVERTINIMAS 2/4 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min