Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Komedijoje „Katės ir šunys: kačių kerštas“ – žinomas filmų scenas vaidins katinai

Filmas „Katės ir šunys: kačių kerštas“
Kadras iš filmo / Filmas „Katės ir šunys: kačių kerštas“
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau ketvirtadienį Lietuvos kino teatrus šturmuos žais­min­ga nuo­ty­kių ko­me­di­ja, pa­gar­din­ta 3D efek­tais „Katės ir šunys: kačių kerštas“. Išradingi keturkojai filme prabils gerai žinomų Lietuvos aktorių balsais ir susivienys dėl bendro tikslo.

Nuotaikingoje komedijoje visai šeimai netrūks vi­sų veiks­mo fil­mui bū­din­gų ele­men­tų: spro­gi­mų, ko­vų, skry­džių, šni­pų.

„Vaikystėje labai mėgome filmus apie agentą Džeimsą Bondą. Buvome didžiuliai jo gerbėjai. Pradėję kurti šią komediją pamanėme – kodėl nepanaudojus jame to, ką labiausiai dievinome filmuose apie šnipus“, – prisipažino tą pačią mokyklą kadaise lankę filmo „Katės ir šunys: kačių kerštas“ filmo „Katės ir šunys: kačių kerštas“ scenarijaus autorius Ronas J.Friedmanas bei režisierius Bradas Paytonas.

Linksmoje kino juostoje kailiniuoti slaptieji agentai ne tik skraidys, bet ir atliks kitus labiausiai įsimintinus didelio populiarumo sulaukusiuose filmuose kaip, pavyzdžiui, „Matrica“ bei kino juostose apie super agentą Džeimsą Bondą matytus triukus.

Komedijoje „Katės ir šunys: kačių kerštas“ taip pat atpažinsite scenas iš „Avinėlių tylėjimo“, „Transformerių“, „Bornas: Sunaikinta tapatybė“, „Misija neįmanoma“. Tik, be abejo, šiame filme ir išprotėjusį psichopatą Hannibalą Lecterį, ir rusų slaptąją agentę įkūnys ne žmonės, o katinai.

Filmo kūrėjai komedijoje taikliai panaudojo ir populiariame tinklalapyje Youtube.com patalpintas juokingiausias scenas iš naminių gyvūnėlių gyvenimo.

Filmo „Katės ir šunys: kačių kerštas“ premjera Lietuvoje – rugpjūčio 6 d.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Šuo Katė
Parašykite atsiliepimą apie 15min