Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimėk filmo „Žaislų istorija 3“ užrašų knygą! (video)

Filmas „Žaislų istorija“
Kadras iš filmo / Filmas „Žaislų istorija“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Joninių proga kino konkursas apibers visus savo mylimus 15min.lt skaitytojus dovanomis. Už praėjusios savaitės nuopelnus geromis žiniomis apdovanosime beveik keturias dešimtis laimingųjų – to per mūsų kino konkursų istoriją dar nebuvo!

Pirmiausia norime pasveikinti visus tuos, kuriems nusišypsojo laimė filmo „Žvėrelių maištas“ konkurse. Į Kauno zoologijos sodą kviečiame atvykti Darių, Laurą, Arminą, Gintarę, Deividą, Ernestą, Gretą, Jolitą, Inesą, Ligitą, Astą, Vitaliją, Luką, Jurgitą, Justę, Arną, Astą, Gintautą, Aidą, Ireną, Luką, Andrių, Irmą, Gitą, Liną, Aistę, Marių, Erlandą, Nijolę ir Arūną. O šį filmą kino teatruose galės pamatyti Diana, Tatjana ir Kristupas. Tuo tarpu kvietimus į veiksmo kino juostą „A komanda“ laimėjo Vilius, Živilė ir Mantas. Gerų visiems jums įspūdžių!

Šią savaitę kviečiame jus dalyvauti animacinės nuotykių komedijos „Žaislų istorija 3“ žaidime. Už teisingą atsakymą į konkurso klausimą galite laimėti originalią šio filmo užrašų knygą – dalyvauti tikrai verta!

Filmo KLAUSIMAS: Kas yra Vudis?

Pašto dėžutė laukia jūsų laiškų!

Nepamirškite parašyti savo vardo, adreso ir telefono numerio. Laiminguosius apie laimėjimą informuosime asmeniškai. Iki!

VIDEO: Toy Story 3: Trailer 2
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min