Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimėk filmų „Draugo kailyje“, „Mikė Pūkuotukas“ ir „Afigena mokytoja“ prizus!

„Mikė Pūkuotukas“
Disney Enterprises nuotr. / „Mikė Pūkuotukas“
Šaltinis: 15min
0
A A

Sveiki, kino mylėtojai! Atėjo laikas apdovanoti praėjusios savaitės nugalėtojus ir paskelbti naują kino konkursą, kuris siūlys laimėti net trijų filmų prizus!

Tuo tarpu senojo kino konkurso nugalėtojai išrinkti burtų keliu. Į filmą „Galutinis tikslas 5“ nemokamai keliaus Rimas, Karolina ir Lukas, kino juostos „Kvaila, beprotiška meilė“ kvietimus laimėjo Dangė, Miglė ir Viktorija, o filmą „Smurfai“ pamatys Benas, Tadas ir Jurgita. Sveikiname laimėtojus!

Šią savaitę kviečiame jus laimėti kvietimus į būsimą premjerą „Draugo kailyje“, kuri leis smagiai pasijuokti, o gal ir susimąstyti.

Mažieji kino gerbėjai turėtų aktyviai dalyvauti atsakydami į klausimą apie filmą „Mikė Pūkuotukas“, nes siūlome laimėti originalią filmo pieštukinę, pilną spalvotų pieštukų!

Na, o jei dar nespėjote pamatyti komedijos „Afigena mokytoja“, už teisingą atsakymą į klausimą galite laimėti kvietimą sau ir draugui į šio filmo seansą. Linkime sėkmės!

Filmo „Draugo kailyje“ KLAUSIMAS: Kiek vaikų turi Deivas?

Filmo „Mikė Pūkuotukas“ KLAUSIMAS: Kas parašė istoriją apie Mikę Pūkuotuką?

Filmo „Afigena mokytoja“ KLAUSIMAS: Kam taupo seksualioji mokytoja?

Pašto dėžutė laukia jūsų laiškų.

Nepamirškite parašyti savo vardo, miesto, kuriame gyvenate, ir telefono numerio. Laimėtojus informuosime asmeniškai. Sėkmės!

VIDEO:
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min