Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimėk filmų „Ilgo plauko istorija“, „Juodoji gulbė“, „Labai rusiškas filmas“ ir „Juodosios raganos metai“ prizus! (video)

Filmo „Juodoji gulbė“ plakatas
Organizatorių nuotr. / Filmo „Juodoji gulbė“ plakatas
Šaltinis: 15min
0
A A

Sveiki, kino draugai! Ačiū visiems, dalyvavusiems praėjusios savaitės kino konkurse – netrukus laiminguosius apdovanosime pelnytais prizais. O nelaimėjusieji nenusiminkite, nes naujasis kino konkursas yra rekordiškai dosnus ir siūlo laimėti NET keturių naujų filmų prizus!

Tuo tarpu kvietimus į filmą „Karaliaus kalba“ laimėjo Titas, Milda ir Viktorija, nemokamai į moteriškai patrauklią „Burleską“ keliaus Julius, Domantė ir Neringa, o dramą „Triušio urvas“ siūlome pasižiūrėti Gabrielei, Kristinai ir Jolantai. Sveikiname visus laimėtojus!

Animacinių filmų gerbėjai tikriausiai spėjo šturmuoti animacinį filmą „Ilgo plauko istorija“. O norintiems ilgai prisiminti šį filmą siūlome laimėti originalią šios kino juostos užrašų knygą!

Aštresnių pojūčių ir gilesnių išgyvenimų nebijantys žiūrovai turėtų įvertinti vieną po kito apdovanojimus renkančios aktorės Natalie Portman vaidybą filme „Juodoji gulbė“. Už teisingą atsakymą į konkurso klausimą galite laimėti kvietimus į šį filmą!

Lengvų komedijų fanai nuo šio savaitgalio gali laiką smagiai praleisti kino juostos „Labai rusiškas filmas“ seanse. Jei nuspręsite dalyvauti mūsų konkurse, šį filmą taip pat galite išvysti nemokamai!

Na, o mistikos ir siaubo mėgėjai jau turėtų ruoštis kino juostai „Juodosios raganos metai“ su garsiuoju aktoriumi Nicolu Cage'u. Už teisingą atsakymą pretenduojate laimėti ne tik kvietimus į šį filmą, bet ir firminius šios kino juostos marškinėlius!

Filmo „Ilgo plauko istorija“ KLAUSIMAS: Kokia buvo princesės gimtadienio svajonė?

Filmo „Juodoji gulbė“ KLAUSIMAS: Koks Natalie Portman herojės vardas?

Filmo „Labai rusiškas filmas“ KLAUSIMAS: Kokia, žiūrovams gerai pažįstama kompanija, pristato šį filmą?

Filmo „Juodosios raganos metai“ KLAUSIMAS: Kada įvyko šio kino filmo pasaulinė premjera?

Pašto dėžutė laukia jūsų laiškų!

Nepamirškite parašyti savo vardo, adreso ir telefono numerio. Laiminguosius apie laimėjimą informuosime asmeniškai. Iki!

VIDEO: Juodoji gulbė / Black Swan
VIDEO: Самый лучший фильм 3D. 2011. HD
VIDEO: 'Season of the Witch' Trailer HD
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min