Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimėk filmų „Motina ir dukra“, „Nebrendylos“ ir „Burtininko mokinys“ prizus! (video)

Filmas „Motina ir dukra“
Kadras iš filmo / Filmas „Motina ir dukra“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sveiki, mieli skaitytojai! Jei vis dar spinduliuojate meile kinui – naujasis kino konkursas pasiryžęs tą jausmą dar sustiprinti. Šią savaitę siūlome jums laimėti kvietimus į filmus „Motina ir dukra“ bei „Nebrendylos“, o taip pat – filmo „Burtininko mokinys“ originalų atmintuką!

Tačiau, prieš paskelbiant konkurso sąlygas, norime apdovanoti praėjusios savaitės laiminguosius. Kvietimus į romantišką dramą „Laiškai Džiuljetai“ dovanojame Rimantei, Petrui ir Lidijai, o į komediją „Tempk jį čia!“ nemokamai keliaus Dovilė ir Auksė. Tuo tarpu filmo „Katės ir šunys 2: kačių kerštas“ prizus dovanojame Rasai, Živilei ir Sveikiname!

Nuo kito savaitgalio kino ekranuose pasirodo jausmus suvirpinanti drama „Motina ir dukra“, atskleidžianti motinystės džiaugsmus, sunkumus, abejones ir begalinius troškimus. Teisingai atsakę į konkurso klausimą galite laimėti kvietimą sau ir draugui ar draugei į šios kino juostos seansą.

Veiksmo filmo gerbėjams taip pat yra ko laukti, nes nenumaldomai artėja nuotykių filmo „Burtininko mokinys“ premjera Lietuvoje. Prisiminti šią kino juostą jums padės originalus filmo atmintukas, kuriame galėsite saugoti visą slaptą informaciją – todėl dalyvauti tikrai verta!

O kas dar nespėjo pasižiūrėti smagios komedijos „Nebrendylos“, kaip tik gali laimėti kvietimą sau ir draugui į smagų vasarišką reginį. Taigi pasirinkite, kurio filmo prizų norite, atsakykite į konkurso klausimą ir šypsokitės savo laimės paukštei! Linkime jums visiems sėkmės!

Filmo „Motina ir dukra“ KLAUSIMAS: Kelių moterų gyvenimo istorijos vaizduojamos filme?

Filmo „Burtininko mokinys“ KLAUSIMAS: Koks jaunojo burtininko mokinio vardas?

Filmo „Nebrendylos“ KLAUSIMAS: Kokiame renginyje draugus aplanko nostalgijos jausmas seniems laikams?

Pašto dėžutė laukia jūsų laiškų!

Nepamirškite parašyti savo vardo, adreso ir telefono numerio. Laiminguosius apie laimėjimą informuosime asmeniškai. Iki!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min