Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimėk kvietimus į filmus „Druska“ ir „Nesunaikinami“ (video)

Filmas „Nesunaikinami“
Kadras iš filmo / Filmas „Nesunaikinami“
Šaltinis: 15min
0
A A

Labas, mieli kinomanai! Su jumis sveikinasi naujas kino konkursas, šįkart siūlantis laimėti kvietimus į dvi naujas kino juostas su ryškiausiomis Holivudo žvaigždėmis!

Tačiau negalime pamiršti apdovanoti praėjusios savaitės konkurso nugalėtojų. Kvietimus į dramą „Motina ir dukra“ laimėjo Danielė, Milda, Simonas ir Eglė. Smagaus nuotykių filmo „Burtininko mokinys“ atmintuką dovanojame Kristinai, Henrikui ir Sauliui. O kvietimai į komediją „Nebrendylos“ atitenka Vidai, Saulei ir Sigitai. Sveikiname visus laimėtojus!

Jau šį savaitgalį didžiuosius kino ekranus užpuls trileris „Nesunaikinami“, leisiantis vėl stebėti į kiną sugrįžusias visas legendines veiksmo filmų žvaigždes. Siūlome jums už teisingą atsakymą į konkurso klausimą laimėti kvietimą sau ir draugui į šio filmo seansą!

Jau dabar kino teatruose galite stebėti seksualiosios Angelinos Jolie įspūdingą kovą už teisybę filme „Druska“. Visus įmantrius triukus, kuriuos atlikusi slaptoji agentė kaskart lieka gyva, galite pamatyti ir nemokamai – tiesiog atsiųskite konkurso atsakymą ir laukite gerų žinių iš mūsų!

Filmo „Nesunaikinami“ KLAUSIMAS: Kiek kainavo šis filmas?

Filmo „Druska“ KLAUSIMAS: Kuo apkaltinama Eveline Salt?

Pašto dėžutė laukia jūsų laiškų!

Nepamirškite parašyti savo vardo, adreso ir telefono numerio. Laiminguosius apie laimėjimą informuosime asmeniškai. Iki!

VIDEO: 'The Expendables' Trailer HD
VIDEO: „Druska“/„Salt“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min