Dabar populiaru
Publikuota: 2010 liepos 27d. 16:30

Laimėk kvietimus į filmus „Laiškai Džiuljetai“ ir „Tempk jį čia!“! (video)

Filmo „Laiškai Džiuljetai“ pagrindinės herojės vaidmenyje - Amanda Seyfried
Kadras iš filmo / Filmo „Laiškai Džiuljetai“ pagrindinės herojės vaidmenyje - Amanda Seyfried

Sveiki, kino filmų gerbėjai ir kino prizų medžiotojai! Vertingi naujausių Lietuvoje pasirodančių filmų prizai ir kvietimai ir toliau veržiasi pas jus lyg iš gausybės rago – belieka tik dalyvauti! Šią savaitę kviečiame jus varžytis dėl filmų „Laiškai Džiuljetai“ ir „Tempk jį čia!“ kvietimų!

Bet šiukštu negalima užbėgti įvykiams už akių – pirmiausia turime pradžiuginti ir apdovanoti praėjusios savaitės kino konkurso laimėtojus, kurių šią savaitę tikrai daug. Į veiksmo filmą „Grobuonys“ kvietimus laimėjo Akvilina ir Rosita. Nuotykių dramą „Centurionas“ nemokamai pamatys Linas, Darius ir Ramunė. O mistinio trilerio „Pradžia“ kepuraite papuošime Remigijų, o originaliai marškinėliais – Luką. Sveikiname visus laimėtojus!

Fortūna šią savaitę gali nusišypsoti ir jums, nes naujasis kino konkursas vilioja kvietimais į dvi smagias kino juostas.

Romantiška drama „Laiškai Džiuljetai“ žiūrovus nukelia į meilės miestą Veroną, kuriame susipina senų ir naujų meilių ryšiai. Už teisingą atsakymą į konkurso klausimą galite nemokamai pamatyti šį gyvenimiškai saldų filmą!

O jei meilės nesate pasiilgę, tuomet siūlome jums netrukus didžiuosiuose kino teatruose pasirodysiančią komediją „Tempk jį čia!“. Tiesa, čia meilės irgi bus, bet tikrai ne daugiau negu juoko. Taigi atsakinėkite į konkurso klausimus, siųskite atsakymus mums ir laukite gerų žinių. Sėkmės!

Filmo „Laiškai Džiuljetai“ KLAUSIMAS: Kokio senumo laišką randa Sofi?

Filmo „Tempk jį čia!“ KLAUSIMAS: Į kokį miestą roko žvaigždę turi palydėti pagrindinis herojus?

Pašto dėžutė laukia jūsų laiškų!

Nepamirškite parašyti savo vardo, adreso ir telefono numerio. Laiminguosius apie laimėjimą informuosime asmeniškai. Iki!

VIDEO: „Laiškai Džiuljetai“ („Letters to Juliet“)
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min