Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimėk kvietimus į Tarptautinio Kauno kino festivalio filmus Vilniuje!

Filmas „No Distance Left to Run“
Kadras iš filmo / Filmas „No Distance Left to Run“
Šaltinis: 15min
0
A A

Tarptautinis Kauno kino festivalis iš laikinosios sostinės šią savaitę persikėlė į Vilnių, kur kino teatruose „Skalvija“ ir „Pasaka“ spalio 13- 17 dienomis rodo žiūrovo akiai vertingus ir jau daugelį tarptautinių apdovanojimų pelniusius filmus.

15min.lt savo skaitytojams siūlo nepraleisti kokybiško kino fiestos ir laimėti kvietimus sau ir draugui į keturis festivalio filmus, kurie bus rodomi ateinančias keturias savaitės dienas „Pasakos“ kino teatre: kino juostos „Metropija“, „Pakvaišusi pagalba“, „Sąvartynas“ ir „No Distance Left to Run“.

Tiesiog išsirinkite jums patinkantį filmą, patikrinkite, ar jums tiktų nurodytas jo seanso laikas, tada teisingai atsakykite į klausimą apie šį filmą ir laukite greitų gerų žinių iš mūsų!

Filmo „Metropija“ (ketvirtadienį, spalio 14 d., 21.45 val.) klausimas: Į kuriuos metus nukelia šis filmas?

Filmo „Pakvaišusi pagalba“ (penktadienį, spalio 15 d., 19 val.) klausimas: Iš kur į Maskvą atkeliauja pagrindinis herojus?

Filmo „Sąvartynas“ (šeštadienį, spalio 16 d., 15 val.) klausimas: Apie kokį menininką pasakoja šis filmas?

Filmo „No Distance Left to Run“ (sekmadienį, spalio 17 d., 15 val.) klausimas: Kaip vadinosi paskutinis grupės „Blur“ albumas?

Pašto dėžutė laukia jūsų laiškų!

Nepamirškite parašyti savo vardo, adreso ir telefono numerio. Laiminguosius apie laimėjimą informuosime asmeniškai. Iki!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min