Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimėk originalius filmo „Šokis hip hopo ritmu 3D“ marškinėlius! (video)

Filmas „Šokis hip-hopo ritmu 3D“
Kadras iš filmo / Filmas „Šokis hip-hopo ritmu 3D“
Šaltinis: 15min
0
A A

Sveiki, kino fanatikai! Ar esate pasiruošę tikrai šokio šventei? Užkrečiantis filmas „Šokis hip hopo ritmu 3D“ jau atkeliauja į Lietuvos didžiuosius ekranus ir žada visus žiūrovus tiesiog priblokšti savo dvasia! Dalyvaudami naujame kino konkurse, jūs galite laimėti unikalų prizą – pačius pačiausius šios kino juostos marškinėlius!

Tačiau prieš tai išdalysime praėjusios savaitės kino konkurso prizus. Kvietimus į parodijų komediją „Vampyrai užkniso juodai“ laimėjo Šarūnė ir Justinas, o nemokamai su draugu ar drauge filmą „Paskutinis Oro valdovas. Ango legenda“ pamatys Jonas ir Deividas. Sveikiname laimėtojus!

Šią savaitę už teisingą atsakymą į mūsų konkurso klausimą siūlome jums laimėti ilgai puikų filmą –„Šokis hip hopo ritmu 3D“ – priminsiantį prizą: originalius šios kino juostos marškinėlius. Pirmieji du filmai „Šokis hip hopo ritmu“ ir „Šokis hip hopo ritmu 2“ žiūrovus jau papirko – trečioji šokių kino juostos dalis žada savo pirmtakų įspūdį ne tik pakartoti, bet juos ir pranokti!

Filmo KLAUSIMAS: Ką blogo padaro „Samurajų namų“ šokių komanda?

Pašto dėžutė laukia jūsų laiškų!

Nepamirškite parašyti savo vardo, adreso ir telefono numerio. Laiminguosius apie laimėjimą informuosime asmeniškai. Iki!

VIDEO: 'Step Up 3D' Trailer HD
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min