Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lopez filme nusprendė parodyti savo nėštumo patirtį (video)

Filmas „Atsarginis planas“
Kadras iš filmo / Filmas „Atsarginis planas“
Šaltinis: 15min
0
A A

Amerikiečių aktorė ir dainininkė, kartu su vyru taip pat pat muzikantu Marcu Anthony auginanti dvejų metų dvynukus Maksą ir Emme‘ą, prasitarė esą nėštumo metu jautėsi, jog visas jos kūnas buvęs užgrobtas ir priklausė tik ten įsitaisiusiems kūdikiams.

Tačiau nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Šią patirtį aktorė kuo puikiausiai pritaikė savo naujausioje romantinėje komedijoje „Atsarginis planas“, kurioje vaidina vienišą būsimą mamą, netikėtai sutinkančią savo gyvenimo meilę.

„Visą patirtį perteikiau savo personažui. Tiek persivalgymai, tiek rytiniai bėgimai į tualetą, tiek ne laiku ir ne vietoje ištrūkstantys atsiraugėjimai – viskas buvo išgyventa, kai pati laukiausi. O kodėl gi to neparodžius? Juk tai taip pat turi savito žavesio“, – patirtimi dalijosi į didįjį ekraną sugrįžtanti aktorė.

„Visas laikotarpis nuo pastojimo iki gimdymo – man buvo nesuprantamas ir keistas. Tuo metu, kai gyvybė auga tavyje, atrodo, jog kūnas tau nebepriklauso ir tu jo nebevaldai – jaučiausi lyg mano kūnas būtų užgrobtas besivystančios gyvybės“, – juokauja iš motinystės atostogų sugrįžusi Jennifer Lopez.

Liepa 41-ąjį gimtadienį švęsianti aktorė, augindama ir stebėdama savo vaikų elgesį, nemažai padarė atradimų ir apie jau nuo mažų dienų besiformuojančius vyrų ir moterų skirtumus.

„Maksas visuomet stengiasi įslinkti į savo sesers vežimėlį, tačiau tuomet jie iškart pradeda peštis kaip katė su šunimi. Mano vaikai – puikiausias pavyzdys, kokie skirtingi yra vyrai ir moterys. Emme‘a, kaip ir dauguma moterų, visuomet elgiasi atsargiai ir viską apgalvoja. Kai tuo tarpu vyrai – iškart imasi veiksmų ir tik atsiradus pasekmėms galvoja, kaip jas išspręsti“, – savo pastebėjimus apie lyčių skirtumus dėstė Jennifer Lopez.

Gegužės pradžioje debiutuojanti romantinė komedija „Atsarginis planas“ (angl. „Back-up plan“) pasakoja apie moterį, kuri nesulaukusi to vienintelio, nusprendžia tapti vieniša motina. Tačiau likimas numatęs siurprizą, kuris sujauks visus jos planus.

Filmo „Atsarginis planas“ premjera Lietuvoje – gegužės 7 d.

VIDEO: The Back-Up Plan - Trailer [HD]
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min