Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Neatlaikęs įtampos, aktorius Ryanas Reynoldsas filmavimo aikštelėje sudaužė visą rekvizitą (video)

Filmas „Palaidotas gyvas“
Kadras iš filmo / Filmas „Palaidotas gyvas“
Šaltinis: 15min
0
A A

Holivudo žvaigždė Ryanas Reynoldsas iki šiol raudonuoja prisiminęs, kaip sykį filmavimo aikštelėje pervargęs ir suirzęs pašėlo ir susikaupusį stresą išliejo viską daužydamas.

33 metų kanadiečių kilmės aktorius įkūnija pagrindinį personažą filme „Palaidotas gyvas“ – gyvą palaidotą vyrą, tik su žiebtuvėliu ir išsikraunančiu mobiliuoju telefonu įkalintą po žemėmis kažkur Irake.

R.Reynoldsas pasakoja, kad filmo scena, kurioje jo herojus supranta esą palaidotas gyvas, buvo itin ekstremali. Filmavimas vyko labai ankštoje aklinai tamsioje dėžėje, joje aktorius pasišviesti galėjo tik žiebtuvėliu ir mobiliuoju telefonu. Nepatogioje dėžėje jis iki kraujo susibraižė nugarą ir rankas, o per scenas su žiebtuvėliu nusvilo pirštus. Išvargęs ir suirzęs aktorius susikaupusį stresą netrukus išliejo smurto protrūkiu tiesiog filmavimo aikštelėje.

„Kol viena ranka bandau įžiebti žiebtuvėlį, o kita kalbu telefonu – režisierius šaukia ant manęs. Tamsu, visur aplinkui byra smėlis, aš negaliu kvėpuoti, esu išsekęs ir tai jau penkiolikta tokia filmavimo diena, – pasakojo R.Reynoldsas. – Kokioms 45 sekundėms praradau sveiką nuovoką. Tiesiog pasiutau. Sudaužiau viską, kas buvo dėžėje.“

Aktorius teigia netrukus puolęs maldauti filmavimo komandos atleidimo už netikėtą pykčio priepuolį ir sudaužytas dekoracijas. Jis guodžiasi, kad pyktį išliejo tik ant savęs ir rekvizitų, o ne ant filmo personalo. R.Reynoldsas teigia, kad per daug juos gerbia, jog būtų galėjęs kurį nors pasiųsti toli: „Jeigu būčiau išsiliejęs ant kurio nors komandos nario, nebūčiau pajėgęs sau už tai atleisti.“

Filmas „Palaidotas gyvas“ šiuo metu rodomas Lietuvos kino teatruose.

VIDEO: Lietuviškai subtitruotas trilerio "Palaidotas gyvas" anonsas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min