Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 6d. 08:24

Nemokamas filmas

Filmas „Baimės geografija“
Kadras iš kino filmo / Filmas „Baimės geografija“

Šiaurės šalių kino klubas trečiadienį vilniečius vėl kviečia į puikų suomių filmą – šįsyk jame bus narpliojamos intriguojančios detektyvinės mįslės.

Filmas „Baimės geografija“ papasakos teismo medicinos eksperte dirbančios Oili tyrimo istoriją. Ji ima aiškintis Helsinkio uoste rasto negyvo žmogaus mirties aplinkybes. Policijos detektyvu dirbantis jos draugas Eero taip pat paskiriamas imtis šios bylos. Oili susitikus su savo jaunesniosios sesers draugėmis ima aiškėti, kad tai ne atsitiktinė žmogžudystė, o daug subtilesnio plano dalis. Šis filmas nagrinėja žmonių santykių ir lyčių abipusės pagarbos temas. Tai filmas apie moteris, kurios siekia sukurti pasaulį, kuriame nebūtų baimės. Joms tai reiškia maištą prieš vyrų valdžią. Tačiau jų ginklas toks pat, kaip ir vyrų - prievarta ir agresija. Ši detektyvinė istorija gimtojoje Suomijoje sukėlė daug diskusijų. Nacionaliniuose Suomijos kino apdovanojimuose „Jussi“ filmas apdovanotas už geriausią scenarijų.

Filmas bus rodomas trečiadienį 17.10 val. originalo kalba su titrais anglų kalba „Skalvijos“ kino centre. Įėjimas nemokamas, tačiau žiūrovai kasoje privalo paimti nemokamus bilietus, be bilietų žiūrovai į salę neįleidžiami.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min