Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Pasakos“ kino teatre – drama „Tėve mūsų, kuris esi medyje“

Filmas „Tėve mūsų, kuris esi medyje“
Kadras iš filmo / Filmas „Tėve mūsų, kuris esi medyje“
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo penktadienio „Pasakos“ kino teatre Vilniuje pradedama rodyti kerinčiai graži drama „Tėve mūsų, kuris esi medyje“.

Filmas, sukurtas remiantis poetiškuoju Judy Pascoe romanu „Our Father Who Art in the Tree“, subtiliai ieško atsakymų, kaip įveikti geliantį netekties skausmą ir susitaikyti su likimu, kai šis pasirodo esąs nepakeliamai žiaurus ir neteisingas.

Sielvartaujančios žmonos vaidmuo juostoje patikėtas mąsliajai Kanų kino festivalio geriausios aktorės apdovanojimo laureatei Charlottei Gainsbourg, nepamirštamai pasirodžiusiai kontraversiškame Larso Von Triero filme „Antikristas“.

O‘Neillsų šeima ramiai gyvena jaukiame Australijos kaimelyje. Tačiau vieną dieną skaudi lemtis šeimos gyvenime sukelia chaosą – miršta Piteris, mylintis ir mylimas šeimos vyras ir tėtis. Netikėta Piterio mirtis sukrečia visus – viena lieka sielvartaujanti žmona ir keturi vaikai.

Jautriausiai į tėčio netektį sureaguoja aštuonmetė Simona. Mergaitė neigia skaudžią realybę ir nė už ką nenori patikėti, kad tėčio nebėra. Ji įtiki, jog jo siela įsikūnijo į medį, augantį šalia namų. Į tą patį medį, prie kurio kadaise jie kartu praleisdavo daugybę valandų. Simona tiki, kad per medžio lapus jie ir toliau bendrauja...

Tačiau senas medis pradeda kelti grėsmę šeimynos namui. Jį reikia nupjauti. Mergaitė pasiryžusi viskam, kad užkirstų tam kelią... Ji negali tėčio prarasti dar sykį.

VIDEO: The Tree starring Charlotte Gainsbourg Official Trailer HD Version.mov
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min