Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rachel Weisz savo vyrą iškeitė į Danielį Craigą? (video)

Filmas „Agora“
Kadras iš filmo / Filmas „Agora“
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasklidus žinioms, jog „Oskaro“ laureatė Rachel Weisz išsiskyrė su savo ilgamečiu gyvenimo partneriu bei jos 4-erių metų sūnaus tėvu Darrenu Aronofsky, netruko atsirasti ir prielaidų, jog šios skyrybos įvykusios ne be trečio žmogaus įsikišimo.

Anot britų spaudos, aktorė atsidavė į agento Džeimso Bondo vaidmenį atliekančio aktoriaus Danielio Craigo glėbį iškart, kai paskelbė, jog nutraukė net 9-erius metus trukusius santykius su filmo „Imtynininkas“ režisieriumi Darrenu Aronofsky. Pastaruosius penkerius metus pora buvo susižadėjusi.

Anot aktorei artimo šaltinio pasakojimo, „simpatija tarp Rachel ir Danielio įsižiebė jiems filmuojantis naujausioje dramoje „Dream house“, kur jie vaidina vyrą ir žmoną“.

Tas pats šaltinis teigė, jog Dainelis Craigas yra dabar jau buvusio aktorės vyro Darreno Aronofsky priešingybė.

„Darennas – labai geras ir atsakingas žmogus, kai tuo tarpu Danielis yra visiška jo priešingybė – paslaptinga ir labai uždeganti asmenybė. Darrenas ir Rachel pradėjo labai daug laiko leisti atskirai, todėl ir jų asmeniniai gyvenimai pakrypo į skirtingas puses.“

Pati aktorė nuo bet kokių komentarų susilaiko ir tik paslaptingai šypsosi, paklausta, ką mano apie tokius sklandančius gandus.

Tik laikas parodys, kaip viskas yra iš tiesų.

O dabar jau greitai šią aktorę bus galima išvysti naujame puikaus ispanų režisieriaus Alejandro Amenabaro („Atmerk akis“, „Kiti“, „Jūros gelmėse“) filme „Agora“. 391 m.e. metais Romos imperijoje bręsta įvykiai, pakeisiantys pasaulį visiems laikams – senasis pasaulis stovi ant krikščionybės slenksčio. Pačiame įvykių sūkuryje atsiduria viena garsiausių to meto moterų – Hipatija (akt. R. Weisz), mokslininkė ir mokytoja, bei jos vergas, savo nelaimei įsimylėjęs šeimininkę...

„Agora“ kino teatruose nuo lapkričio 19 d.

VIDEO: Agora - Trailer
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min