Dabar populiaru
Publikuota: 2010 lapkričio 5d. 14:34

Robertas Pattinsonas drabužius perka dėvėtų rūbų parduotuvėse

Robertas Pattinsonas filme „Mielas draugas“
Kadras iš filmo / Robertas Pattinsonas filme „Mielas draugas“

Merginų numylėtinis Robertas Pattinsonas nesuka galvos dėl aprangos ir visą savaitę vilki tais pačiais drabužiais, o naujus perka tik dėvėtų drabužių parduotuvėse.

Aktorius prisipažino labiausiai mėgstantis apsipirkti dėvėtų rūbų parduotuvėse, tačiau guodžiasi, kad dėl įkyrių paparacų šio malonumo jam vis dažniau tenka atsisakyti.

„Dažniausiai vilkiu visai neprašmatnius, netgi apdriskusius drabužius, man tai patinka. Mėgstu dėvėtų drabužių parduotuves. Deja, pastaruoju metu nebegaliu ten eiti kada panorėjęs ir normaliai apsipirkti, todėl kasdien vilkiu vis tais pačiais drabužiais, – pasakoja R.Pattinsonas. – Norėčiau apsipirkti dažniau, bet dėl fotografų persekiojimo tai darosi nebeįmanoma.“

Kasdienai rinkdamasis kuklią aprangą ir visą savaitę vilkėdamas tais pačiais drabužiais, per viešus renginius ir apdovanojimus 24 metų aktorius, draugaujantis su „Saulėlydžio“ filmų partnere Kristen Stewart, kreipiasi į žymų dizainerį Marcą Jacobsą: „Beveik visuose renginiuose aš vilkiu M.Jacobso kurtais drabužiais. Manau, kad tai vieninteliai man tinkantys drabužiai.“

Anksčiau buvo pranešama, kad aktorius retai prausiasi ir nekokiu kvapu šiurpina kolegas filmavimo aikštelėse. Tačiau tai netrukdo R.Pattinsonui būti moterų numylėtiniu. Toks vaidmuo jam atiteko ir naujame filme „Mielas draugas“, pasakojančiame apie lengvabūdį lovelasą Žoržą Diurua iš žymiojo Gi de Mopasano kūrinio „Mielas draugas“.

Pasaulinė filmo premjera ir Lietuvos kino teatruose vyks jau kitų metų kovo 4 d.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min